Yalı Çapkını: Seyran Ferit Aşkı Alevleniyor

Star TV’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını yine heyecan dolu bir bölümle izleyici karşısına çıkıyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicinin övgüsünü kazanan Yalı Çapkını, son bölümü harka bir finalle bitirmişti.

Ferit ve Seyran arasında yaşanan atışmalar sonunda yerini aşka bıraktı. Son bölümde Halis Ağa’nın tokat armasıyla evi terk eden Ferit, soluğu Pelin’in yanında almıştı. Pelin ile geçirdiği 1 gecenin ardından yurt dışına çıkma kararı alan Ferit’i havalimanında büyük bir sürpriz bekliyordu.

ferit seyran aski alevleniyor
ferit seyran aşkı alevleniyor

Heyecan dolu final herkesi şaşırttı 

Ferit’i havalimanında yakalayan Seyran’ın tüm ikna çabaları olumsuz sonuçlandı. Son çare olarak aşkını itiraf etmek zorunda kalan Seyran, Ferit’i öpmeye başladı. Kısa bir süre şaşkınlık yaşasa da Ferit’te bu duruma olumlu tepki verdi.

Ferit ve Seyran’ın öpüşmesini gören Pelin ve Yusuf ise şaşkınlıklarını gizleyemedi. Havalimanına gidene kadar Seyran’ın kendisi ile kaçtığını sanan Yusuf’un şaşkınlığı ise Pelin’den daha fazlaydı.

Yeni bölümde neler olacak? 

Seyran ve Ferit’in birlikteliğini gören Pelin ve Yusuf güçlerini birleştirecek. Yeni bölümlerin çekiminde en fazla dikkat çeken nokta ise Seyran’ın ablası Suna’nın yaptıkları olacak. Ferit ve Seyran aşkının alevlenmesiyle sıra Suna’ya gelecek.

Daha fazla tüyo vermeden bu konuyu kaparsak iyi olacak…

Kahramanlarımız Yusuf’a gelen telefon ila Halis Ağa’nın durumu hakkında bilgi alacak. Halis Ağa’nın hastaneye kaldırıldığını öğrenen Seyran ve Ferit, hemen hastaneye doğru yola çıkacak.

Halis Ağa iyileşecek mi?

Yaşadığı derin üzüntü sonrası hastaneye kaldırılan Halis Ağa, yeni bölümde sağlığına kavuşacak. Dedesini üzmenin verdiği acıyla zor zamanlar geçiren Ferit ve Seyran ise Halis Ağa’nın elini öperek af dileyecekler. Halis Ağa’nın affettiği ikilinin bir sonraki durağı ise Kazım Ağa olacak.

Peki, Kazım Ağa Seyran ve Ferit’i affedecek mi? İkilimiz tekrardan bir araya gelecek mi? Tüm bunların cevabı yeni bölümde izleyici ile buluşacak.

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Mehmet Fatih As: Şanlıurfa’nın turizmde hak ettiği noktaya ulaşması için mücadele edeceğim

Türkiye’nin önde gelen yolcu taşımacılığı şirketlerinden Astor Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fatih As, Şanlıurfa’dan Milletvekili Aday Adayı oldu. İş insanı As, “Milletvekili seçilsem de seçilmesem de Şanlıurfa’nın turizmde hak ettiği noktaya ulaşması için mücadele edeceğim” dedi.

“Hep birlikte Şanlıurfa’yı daha da güzel bir geleceğe taşıyacağız”

Şanlıurfalı siyasetçi ve iş insanı Mehmet Fatih As, “Sevgili Şanlıurfalılar, hepimiz bu güzel şehrimizin daha da gelişmesi, kalkınması ve ileriye gitmesi için elimizden geleni yapmalıyız. Birlikte çalışarak, Şanlıurfa’yı daha da güzel bir geleceğe taşıyacağız” dedi.

Müge Anlı Canlı Yayında 4. Cinayet İtirafına Tanıklık Etti

Müge Anlı, Himmet Okatan cinayeti ile ilgili sonuca ulaştı. Canlı yayına katılan Süleyman Kurt, Himmet Okatan cinayetini...

Yalı Çapkını Oyuncularına Sosyal Medya Yasağı!

Yalı Çapkını dizisinin oyuncuları, dizideki sahneleri ve özel yaşamlarındaki yakınlıklarıyla sürekli konuşuluyor. Oyuncuların bu yakınlığına Mert Yazıcıoğlu...

Survivor 2023 Kadrosunda Şok İsim. Bir İlk Yaşanacak

Tv8' de yayınlanan Survivor'ın kadrosu belli oldu. Bu yıl geçen senelerden farklı bir format uygulanacak. Acun Ilıcalı...