Yalı Çapkını Oyuncularına Sosyal Medya Yasağı!

Yalı Çapkını dizisinin oyuncuları, dizideki sahneleri ve özel yaşamlarındaki yakınlıklarıyla sürekli konuşuluyor. Oyuncuların bu yakınlığına Mert Yazıcıoğlu sosyal medya yasağı mı koydu? İşte ayrıntılar…

1 UqE6

Birbirimizi İyi Tanıyoruz

Reyting rekorları kıran Yalı Çapkınının Seyran ve Ferit’i, son zamanlarda gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde ikili, bir derginin kapağı için objektiflerin karşısına geçmişti. Mert Ramazan Demir, “yakın arkadaş olduğumuz ve birbirimizi iyi tanıdığımız için oyun alanlarımızı çok iyi kollayabiliyoruz” ifadelerini kullandı.

Afra Saraçoğlu da “Mert’in de dediği gibi, birbirimizi iyi tanıyor olmamız sahnelerin enerjisine doğrudan yansıyor. Birbirimize alışkın olduğumuz için rahat ve doğal bir akışla çıkarabiliyoruz sahnelerimizi” diyerek dizideki partneriyle aynı fikirde olduğunu belirtti.

mert yazicioglu

Mert Yazıcıoğlu’ndan Yasak

İkilinin yakınlıkları bir kesim tarafından yanlış yorumlanınca oyuncular sosyal medya etkileşimlerini azalttı. Sosyal medya sınırının Mert Yazıcıoğlu tarafından geldiği söylentileri konuşulmaya devam ediyor. Başarılı ikilinin amacı aşk dedikodularının önünü kesmek de olabilir.

Oyuncuların başarıları aynı zamanda reklam tekliflerini de getirdi. Afra Saraçoğlu Garnier markasının yüzü oldu. Seyran’ın çektiği zorluklar Saraçoğlu’nun yüzünü güldürdü diyebiliriz.

Yalı Çapkınında neler olacağını merak eden seyirci cuma gününü iple çekiyor. Seyran Feritle olan iddiayı kaybetmişti, sizce ilerleyen bölümlerde Ferit baba olabilecek mi? Yoksa Ferit zaten baba mı? ayrıntılı bilgi için şu haberimize göz atın.

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Mehmet Fatih As: Şanlıurfa’nın turizmde hak ettiği noktaya ulaşması için mücadele edeceğim

Türkiye’nin önde gelen yolcu taşımacılığı şirketlerinden Astor Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fatih As, Şanlıurfa’dan Milletvekili Aday Adayı oldu. İş insanı As, “Milletvekili seçilsem de seçilmesem de Şanlıurfa’nın turizmde hak ettiği noktaya ulaşması için mücadele edeceğim” dedi.

“Hep birlikte Şanlıurfa’yı daha da güzel bir geleceğe taşıyacağız”

Şanlıurfalı siyasetçi ve iş insanı Mehmet Fatih As, “Sevgili Şanlıurfalılar, hepimiz bu güzel şehrimizin daha da gelişmesi, kalkınması ve ileriye gitmesi için elimizden geleni yapmalıyız. Birlikte çalışarak, Şanlıurfa’yı daha da güzel bir geleceğe taşıyacağız” dedi.

Müge Anlı Canlı Yayında 4. Cinayet İtirafına Tanıklık Etti

Müge Anlı, Himmet Okatan cinayeti ile ilgili sonuca ulaştı. Canlı yayına katılan Süleyman Kurt, Himmet Okatan cinayetini...

Survivor 2023 Kadrosunda Şok İsim. Bir İlk Yaşanacak

Tv8' de yayınlanan Survivor'ın kadrosu belli oldu. Bu yıl geçen senelerden farklı bir format uygulanacak. Acun Ilıcalı...

Ücretsiz Yılbaşı Konserleri

Yeni yıla günler sayarken bazı ünlüler ücretsiz konser vereceğini açıkladı. Konserler hangi gün olacak? Konserler nerede? Kimler...