Yağmur Tanrısevsin’den Hande Erçel Açıklaması

Yağmur Tanrısevsin ile Hande Erçel de bir dönem gönlünü dizi setindeki partnerleri olan Kerem Bursin’e kaptırmışlardı. Yağmur Tanrısevsin, katıldığı davette Hande Erçel ile ilgili sorulan sorulara şöyle yanıt verdi;

uc

Güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde eski aşkı Kerem Bürsin’in eski sevgilisi Hande Erçel hakkında, “Gördüğüm yerde selam veririm. Neden vermeyeyim?” şeklinde bir açıklamada bulunmuştu.

Katıldığı davette basın mensuplarının önceden yaptığı açıklamayla ilgili sorularını yanıtlayan Oyuncu, “Gereken açıklamayı yaptığımı düşünüyorum zaten. Sadece bir Merhaba derdim. Başka bir şey sormak istersen konuşalım. Yoksa çok üşüdüm…” diyerek, oradan ayrıldı.

Geçtiğimiz haftalarda da Hande Erçel’in aracına bindiği sırada karşı kaldırımda yürüyen Yağmur Tanrısevsin’e, meslektaşı ile ilgili, “Küsmüşsünüz, görseydiniz konuşur muydunuz?” diye sorulmuştu. Oyuncu, “Yok, hayır. Hiç öyle bir şey yok. Öyle bir durum yok. Tanıyorum Hande’yi ve merhaba derdim” diyerek düşüncelerini belirtmişti.

Dizi Aşkıydı

Yağmur Tanrısevsin ile Kerem Bürsin 2013-2014 yıllarında yayınlanan ‘Güneşi Beklerken’ adlı dizide tanışan çiftin arkadaşlıkları aşka dönüşmüştü. Bir yıl birlikte olan oyuncular, 2014’te ayrılmışlardı. O dönem evlenecekleri hakkında söylentiler yayılan çiftin, başka projelerde yer almaları nedeniyle birbirlerine zaman ayıramadıkları için ilişkilerinin sonlandığı iddia edilmişti.

1200x627 baristiklari iddia edilmisti hande ercel

Oyuncu Hande Erçel ile Bürsin’in de 2021’in nisan ayında aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Başrollerini paylaştıkları ‘Sen Çal Kapımı’ adlı dizide rol alan oyuncuların arkadaşlıkları daha sonra aşka dönüşmüştü. Erçel ve Bürsin de ayrıldı.

Bürsin’in bu ayrılıktan sonra eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin ile sosyal medyada tekrar takipleşmeye başlaması akıllara bu aşk küllerinden tekrar mı doğacak sorusunu getirmişti.

Rol aldığı proje için 9 ay boyunca Hatay’da yaşayan oyuncu, dizinin sona ermesiyle tekrar İstanbul’a dönmüştü. Tanrısevsin dizi için “Rol aldığım dizi bitti, güzel bir işti. Dokuz aydır Hatay’da yaşıyordum, ben de yeni geldim İstanbul’a. Planlıydı bitmesi tabii üzgünüm, oyuncu arkadaşlarımla vedalaşmak üzdü, Hatay’ı çok sevdik. Çok güzeldi orada yaşam, tatillerde bile İstanbul’a gelmeden orada vakit geçiriyordum. Hatay’ın yemekleri çok güzeldi, tavsiye ederim. Yine bir proje olursa giderim” ifadelerini kullanmıştı.

Kerem Bürsin ile sosyal medyadan tekrar takipleşmeleriyle aralarında yeniden bir aşk olabileceği iddialarına arkadaş olduklarıını söyledi. Oyuncu, “tekrar aşk durumu yok” diyerek son noktayı koydu.

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Mehmet Fatih As: Şanlıurfa’nın turizmde hak ettiği noktaya ulaşması için mücadele edeceğim

Türkiye’nin önde gelen yolcu taşımacılığı şirketlerinden Astor Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fatih As, Şanlıurfa’dan Milletvekili Aday Adayı oldu. İş insanı As, “Milletvekili seçilsem de seçilmesem de Şanlıurfa’nın turizmde hak ettiği noktaya ulaşması için mücadele edeceğim” dedi.

“Hep birlikte Şanlıurfa’yı daha da güzel bir geleceğe taşıyacağız”

Şanlıurfalı siyasetçi ve iş insanı Mehmet Fatih As, “Sevgili Şanlıurfalılar, hepimiz bu güzel şehrimizin daha da gelişmesi, kalkınması ve ileriye gitmesi için elimizden geleni yapmalıyız. Birlikte çalışarak, Şanlıurfa’yı daha da güzel bir geleceğe taşıyacağız” dedi.

Müge Anlı Canlı Yayında 4. Cinayet İtirafına Tanıklık Etti

Müge Anlı, Himmet Okatan cinayeti ile ilgili sonuca ulaştı. Canlı yayına katılan Süleyman Kurt, Himmet Okatan cinayetini...

Yalı Çapkını Oyuncularına Sosyal Medya Yasağı!

Yalı Çapkını dizisinin oyuncuları, dizideki sahneleri ve özel yaşamlarındaki yakınlıklarıyla sürekli konuşuluyor. Oyuncuların bu yakınlığına Mert Yazıcıoğlu...

Survivor 2023 Kadrosunda Şok İsim. Bir İlk Yaşanacak

Tv8' de yayınlanan Survivor'ın kadrosu belli oldu. Bu yıl geçen senelerden farklı bir format uygulanacak. Acun Ilıcalı...