Müge Anlı Canlı Yayında 4. Cinayet İtirafına Tanıklık Etti

Müge Anlı, Himmet Okatan cinayeti ile ilgili sonuca ulaştı. Canlı yayına katılan Süleyman Kurt, Himmet Okatan cinayetini akrabası Yusuf Sipahi’nin işlediğini iddia etti. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı bu itiraf ile canlı yayında 4. cinayet itirafına tanıklık etti.

10 Yıldır ekranlarda yer alan ve kendi yayın kuşağında zirvede yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert, başarılı yayınlarına bir yenisini daha ekledi. Himmet Okatan’ın eski eşinin canlı yayına katılarak Himmet Okatan’ın katil ya da katillerini aramasıyla başladı.  Müge Anlı ve ekibinin titiz çalışması sonucunda canlı yayında itiraf gecikmedi.

Himmet Okatan cinayeti ile ilgili farklı isimlerin suçlanmasından dolayı rahatsızlık duyduğunu belirten Süleyman Kurt, Himmet Okatan’ı Yusuf Sipahi’nin öldürdüğünü ve bunu kendisine daha önce anlattığını açıkladı. Cinayetin ardından Yusuf Sipahi’nin kendisinden araba istediğini belirten Süleyman Kurt, bana cinayeti arabayı isterken itiraf etti dedi.

Himmet Okatan’ın Yusuf Sipahi tarafından boğularak öldürüldüğünü iddia eden Süleyman Kurt, stüdyodaki herkesin ve izleyenlerin kanını dondurdu.

Yusuf Sipahi Gözaltına Alındı

Yusuf Sipahi canlı yayında gelen itirafın ardından Jandarma tarafından gözaltına alındı. Gözaltına alınması sırasında rahat tavırları ile dikkat çeken Yusuf Sipahi, Himmet Okatan cinayetini kendisinin değil Süleyman Kurt’un işlediğini iddia etti.

İfadesine başvurulmak üzere Jandarma tarafından gözaltına alınan Yusuf Sipahi’nin sonrasında Süleyman Kurt’ta gözaltına alındı.

Süleyman Kurt Gözaltına Alındı

Müge Anlı’nın canlı yayınında cinayeti itiraf eden Süleyman Kurt, stüdyoya gelen polisler tarafından gözaltına alındı.

Bahçelievler’e bağlı polis memurları tarafından gözaltına alınan Süleyman Kurt, öncelikle Gayrettepe Cinayet Büro Amirliğine oradan da Yusuf Sipahi’nin de bulunduğu Jandarma il Müdürlüğüne götürülecek. Cinayeti bugüne kkadar neden açıklamadığı sorusuna korktum, beni ve ailemi tehdit etti diyen Süleyman Kurt, cinayetin itirafı ile rahatladığını açıkladı.

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Mehmet Fatih As: Şanlıurfa’nın turizmde hak ettiği noktaya ulaşması için mücadele edeceğim

Türkiye’nin önde gelen yolcu taşımacılığı şirketlerinden Astor Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fatih As, Şanlıurfa’dan Milletvekili Aday Adayı oldu. İş insanı As, “Milletvekili seçilsem de seçilmesem de Şanlıurfa’nın turizmde hak ettiği noktaya ulaşması için mücadele edeceğim” dedi.

“Hep birlikte Şanlıurfa’yı daha da güzel bir geleceğe taşıyacağız”

Şanlıurfalı siyasetçi ve iş insanı Mehmet Fatih As, “Sevgili Şanlıurfalılar, hepimiz bu güzel şehrimizin daha da gelişmesi, kalkınması ve ileriye gitmesi için elimizden geleni yapmalıyız. Birlikte çalışarak, Şanlıurfa’yı daha da güzel bir geleceğe taşıyacağız” dedi.

Yalı Çapkını Oyuncularına Sosyal Medya Yasağı!

Yalı Çapkını dizisinin oyuncuları, dizideki sahneleri ve özel yaşamlarındaki yakınlıklarıyla sürekli konuşuluyor. Oyuncuların bu yakınlığına Mert Yazıcıoğlu...

Survivor 2023 Kadrosunda Şok İsim. Bir İlk Yaşanacak

Tv8' de yayınlanan Survivor'ın kadrosu belli oldu. Bu yıl geçen senelerden farklı bir format uygulanacak. Acun Ilıcalı...

Ücretsiz Yılbaşı Konserleri

Yeni yıla günler sayarken bazı ünlüler ücretsiz konser vereceğini açıkladı. Konserler hangi gün olacak? Konserler nerede? Kimler...