“Hep birlikte Şanlıurfa’yı daha da güzel bir geleceğe taşıyacağız”

Şanlıurfalı siyasetçi ve iş insanı Mehmet Fatih As, “Sevgili Şanlıurfalılar, hepimiz bu güzel şehrimizin daha da gelişmesi, kalkınması ve ileriye gitmesi için elimizden geleni yapmalıyız. Birlikte çalışarak, Şanlıurfa’yı daha da güzel bir geleceğe taşıyacağız” dedi.

Şanlıurfalı iş insanı ve AK Parti Haliliye İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih As, AK Parti’den Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı oldu.

Aday olabilmek için geçtiğimiz hafta partideki görevinden istifa eden As, Şanlıurfa’ya daha fazla hizmet edebilmek için Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Şanlıurfa’nın tanınan ailelerinden olan As, aynı zamanda Türkiye’nin önde gelen yolcu taşımacılığı şirketlerinden Astor Turizm’in de Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yapıyor.

Şanlıurfa’nın ekonomik, sosyal, kültürel tüm problemlerine hakim olduğunu ve Şanlıurfa’ya hizmet etmekten büyük onur duyduğunu belirten As, “Sevgili Şanlıurfalılar, hepimiz bu güzel şehrimizin daha da gelişmesi, kalkınması ve ileriye gitmesi için elimizden geleni yapmalıyız. Birlikte çalışarak, Şanlıurfa’yı daha da güzel bir geleceğe taşıyacağız” dedi.

mehmet fatih as

Yaptığı açıklamasında Şanlıurfa’nın ekonomik, sağlık, eğitim, kültürel alanlarda daha fazla kalkınması için elinden gelen her şeyi yapacağının altını çizen Mehmet Fatih As, şöyle konuştu:

“Şanlıurfa, tarihi, kültürel ve doğal güzellikleriyle ülkemizin en önemli şehirlerinden biridir. Geçmişte yaşadığımız zorlu süreçler AK Parti hükümetleri ile aşılmış, yapılan yatırımlar ve alınan önlemlerle birlikte Şanlıurfa’nın ekonomik durumu olumlu yönde değişmeye başlamıştır. İşsizlik oranları düşürülmüş, yeni fabrikalar açılmış, turizm sektörü canlandırılmıştır. Bunun yanı sıra, şehrimizin sosyal ve kültürel hayatı da önemli gelişmeler kaydetmiştir. Eğitim kalitesinin artırılması, sağlık hizmetlerinin iyileştirilmesi, çocuklara yönelik sosyal ve kültürel faaliyetlerin artırılması gibi birçok konuda çalışmalar yürütülmüştür. Ancak, elbette daha yapılacak çok işimiz var. Şehrimizin ekonomik kalkınması, yatırımların artırılması ve istihdamın daha da güçlendirilmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Aynı zamanda, kültürümüze, tarihimize ve doğal güzelliklerimize sahip çıkacak, sosyal hayatımızı daha da geliştirecek projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. Sevgili Şanlıurfalılar, hepimiz bu güzel şehrimizin daha da gelişmesi, kalkınması ve ileriye gitmesi için elimizden geleni yapmalıyız. Birlikte çalışarak, Şanlıurfa’yı daha da güzel bir geleceğe taşıyacağız.”

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Mehmet Fatih As: Şanlıurfa’nın turizmde hak ettiği noktaya ulaşması için mücadele edeceğim

Türkiye’nin önde gelen yolcu taşımacılığı şirketlerinden Astor Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fatih As, Şanlıurfa’dan Milletvekili Aday Adayı oldu. İş insanı As, “Milletvekili seçilsem de seçilmesem de Şanlıurfa’nın turizmde hak ettiği noktaya ulaşması için mücadele edeceğim” dedi.

Müge Anlı Canlı Yayında 4. Cinayet İtirafına Tanıklık Etti

Müge Anlı, Himmet Okatan cinayeti ile ilgili sonuca ulaştı. Canlı yayına katılan Süleyman Kurt, Himmet Okatan cinayetini...

Yalı Çapkını Oyuncularına Sosyal Medya Yasağı!

Yalı Çapkını dizisinin oyuncuları, dizideki sahneleri ve özel yaşamlarındaki yakınlıklarıyla sürekli konuşuluyor. Oyuncuların bu yakınlığına Mert Yazıcıoğlu...

Survivor 2023 Kadrosunda Şok İsim. Bir İlk Yaşanacak

Tv8' de yayınlanan Survivor'ın kadrosu belli oldu. Bu yıl geçen senelerden farklı bir format uygulanacak. Acun Ilıcalı...

Ücretsiz Yılbaşı Konserleri

Yeni yıla günler sayarken bazı ünlüler ücretsiz konser vereceğini açıkladı. Konserler hangi gün olacak? Konserler nerede? Kimler...