Muavin Tacizinde Son Gelişmeler

Yolcu otobüsünde muavinin tacizine uğrayan genç kızın başına gelenleri ekşi sözlük’te paylaşmasının ardından, sosyal medyada hızla yayılıp büyük tepki çeken taciz olayında yheni gelişmeler meydana geldi...


Muavin Tacizinde Son Gelişmeler

Yolcu otobüsünde muavinin tacizine uğrayan genç kızın başına gelenleri ekşi sözlük’te paylaşmasının ardından, sosyal medyada hızla yayılıp büyük tepki çeken taciz olayında yheni gelişmeler meydana geldi.

 

Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Çiğdem Öztürk yaşanan olayı doğrularken, söz konusu muavin hakkında hukuki işlem başlatıldığını söyledi. Öztürk yaptığı açıklamada, ‘’bir kadın olarak yaşananları hazmetmem mümkün değil, yasal sınırlar çerçevesinde söz konusu şahıs hakkında her türlü hukuki ve cezai yatırımları uygulanmasının takipçisi olacağız’’ dedi. ‘’Telafisinin mümkün olmadığını biliyorum ama taciz mağduru genç kızımıza yaşadıklarını unutturabilmek için psikolojik destek de dahil olmak üzere şahsen elimden gelen her şeyi yapacağım, biliyorum unutmak mümkün değil ama eliminden gelen her desteği vereceğim’’ diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

Bunun yanı sıra Metro Turizm yaşanan olayla ilgili yazılı bir özür metni yayınladı.

Yaklaşık 1 ay önce Metro otobüsünde muavinlik yapmaya başladığı öğrenilen sanık G.’nin Eskihisar Jandarma Karakolunda ifadesi alındıktan sonra savcılığı sevk edildiği ama savcılık tarafından serbest bırakıldığı öğrenildi.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500