Dekoltesiyle Geceye Damga Vurdu

İngiltere'de ekranlara gelen 'Britain's Got Talent' adlı yarışmanın jüri üyelerinden Amanda Holden’in, geçtiğimiz günlerde yayınlanan yarışmanın yarı final programında giydiği kıyafet geceye damgasını vurdu.


Dekoltesiyle Geceye Damga Vurdu

İngiltere'de ekranlara gelen 'Britain's Got Talent'  adlı yarışmanın jüri üyelerinden Amanda Holden’in, geçtiğimiz günlerde yayınlanan yarışmanın yarı final programında giydiği kıyafet geceye damgasını vurdu.

 

Televizyonlarda yayınlanan yetenek yarışma programlarında Jüri üyelerinin yarışmacıların ve performanslarının önüne geçmesi sık yaşanan bir olay ve sadece ülkemizde karşılaştığımız bir durum değil. Bu bahsettiğimiz durumun bir benzeri kısa bir süre önce İngiltere'de de yaşandı.

Celia Kritharioti tasarımı, vücudunun iki yan tarafını neredeyse tamamen açıkta bırakan bol dekolteli kıyafetiyle katılan 45 yaşındaki Holden, gece boyunca hem diğer jüri üyeleri Simon Cowell, Alesha Dixon, David Walliam hem de tüm yarışmacıları ve performanslarını gölgede bırakarak gecenin en dikkat çeken ismi oldu.

Geçtiğimiz yıllarda da giydiği bol dekolteli kıyafetlerle yaşına uygun giyinmediği, yetenek yarışmasını moda gösterisine çevirdiği, yarışmacıları gölgede bıraktığı gerekçesiyle sık sık eleştirilen Holden, görünen o ki yapılan eleştirileri pek de umursamıyor.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500