Cübbeli'nin Kızının Düğününe Devletin Zirvesinden Telgraf Yağdı

Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, kızı Yüsra Ünlü’yü Bolulu işadamı Esat Palazoğlu ile evlendirdi.


Cübbeli'nin Kızının Düğününe Devletin Zirvesinden Telgraf Yağdı

Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, kızı Yüsra Ünlü’yü Bolulu işadamı Esat Palazoğlu ile evlendirdi.

 

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün kızı Yüsra Ünlü, Bolulu işadamı Esat Palazoğlu dünya evine girdi. İstanbul Beşiktaş’taki Four Seanons İstanbul Bosphours Otel’de düzenlenen düğün törenine çok sayıda ünlü davetli katıldı. Başta Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım olmak üzere, sanat camiasından pek çok ünlü sima Palazoğlu ve Ünlü ailelerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Misafirleri kapıda Cübbeli Ahmet Hoca ve Esat Palazoğlu’nun ağabeyi işadamı Muhittin Palazoğlu karşıladı. Düğüne Kuran-ı Kerim okunmasıyla başlandı.


CUMHURBAŞKANI TELGRAF GÖNDERDİ, ESKİ BAŞBAKAN TELEFONLA KATILDI


Kuran-ı Kerim okunmasının ardından yapılan nikah töreninde Esat Palazoğlu ve Yüsra Ünlü çiftinin mutlulukları yüzlerine yansırken, Esat Palazoğlu’nun nikah şahitliğini yapacak olan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, aynı saatlerde yapılmakta olan AK Parti kongresi sebebiyle düğüne katılamadı. Düğüne katılamayan Davutoğlu, telefon vasıtasıyla davetlilere kısa bir konuşma yaptı.

Düğünün Ankara yapılan Ak Parti Kongresiyle aynı güne rastlaması sebebiyle siyaset dünyasından düğüne katılım çok sınırlı oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve pek çok bakan telgraf göndererek yeni evli çifte mutluluklar diledi.

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500