Survivor'da Elemeye Kalan İsimler

Survivor’ın dün akşam yayınlanan bölümünde elemeye kalan isimler belli oldu. Elemeye kalan yarışmacılar Yunus Günçe ve Atakan oldu. Survivor'da bu hafta elemeye kalacak diğer 3. yarışmacı da bu akşam yayınlanacak olan bölümde belli olacak. Survivor ‘dan elenen isim ise salı akşamı yapılacak olan oylamadan sonra konseyde açıklanacak.


Survivor'da Elemeye Kalan İsimler

Survivor’ın dün akşam yayınlanan bölümünde elemeye kalan isimler belli oldu.  Elemeye kalan yarışmacılar  Yunus Günçe ve Atakan oldu. Survivor'da bu hafta elemeye kalacak diğer 3. yarışmacı da bu akşam yayınlanacak olan bölümde belli olacak.  Survivor ‘dan elenen isim ise salı akşamı yapılacak olan oylamadan sonra konseyde açıklanacak. 

 

İşte Survivor'da yaşananlar önümüzdeki Haziran ayının son haftasında Kıbrısta finalini yapacak olan yarışmada final haftasına kısa bir süre kala survivor da heyecan daha da yükseliyor. Survivor da oluşturulan iki takımın da 5’er kişi olarak mücadeleye devam ettiği yarışmada bu hafta yapılacak konsey sonrası bir yarışmacı daha adaya veda edecek. Geçtiğimiz hafta Pazar günü yapılan dokunulmazlık oyununu büyük çabaların sonunda gönüllüler takımı kazandı. Bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında konsey heyecanı başladı.  Gönüllülerden kişisel dokunulmazlık sembolünü kazanan Semih’in elemelerde adının yazılamadığı büyük konseyde Yunus Günçe ilk eleme adayı olarak oylamadan çıktı. Konseyde kişisel dokunulmazlık sembolü sahibi olan Semih Öztürk ise ikinci eleme adayı olarak Atakan’ın ismini verdi. Böylece Yunus Günçe ve Atakan ünlüler takımından SMS oylamasına çıkacak kişiler oldu.  Pazartesi günü yayınlanacak olan bölümde haftanın 2. Dokunulmazlık oyununu kaybeden taraf gönüllüler olursa ünlüler takımından 2 isim daha elemeye girecek.  Ünlüler takımı kaybederse  takımdan bir kişi daha eleme adayı olmuş olacak. Survivor adasına kimin veda edeceği Salı akşamı yapılacak SMS oylamalarının sonucunda açıklanacak.

Ünlüler Takımından Kural Hatası Yapan Nagihan Elendi

En son yapılan ödül oyununda daha öncede uyarılmasına rağmen oyunda dizini yere değdiren Nagihan oyundan kural hatası nedeniyle diskalifiye oldu ve puan Gönüllüler takımına gitti.

2016 Survivor dün yayınlanan ödül oyununda Ünlüler takımından Nagihan Oyunda kural ihlali yaparak uyarılmasına rağmen dizini yere değdirdiği için oyundan diskalifiye oldu.

Oyunda kendine çok fazla güvenen Nagihan’ın oyun sırasında 2 kez yaptığı faull yüzünden kritik ödül oyununu gönüllüler takımına kaptırdı. Nagihan oyundan sonra bile hatalı olduğunu anlayamayıp, ‘ bana nazar değdi diyerek arkadaşlarını daha da kızdırdı. 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500