2 Gün Önce Evlendi Baba Katili Oldu

İstanbul’da güvenlik görevlisi olarak çalışan bir şahıs evlendikten 2 gün sonra cinnet geçirerek babasını öldürüp annesi ve ablasını yaraladı.


2 Gün Önce Evlendi Baba Katili Oldu

İstanbul’da güvenlik görevlisi olarak çalışan bir şahıs evlendikten 2 gün sonra cinnet geçirerek babasını öldürüp annesi ve ablasını yaraladı.

 

Bartın’ın Büyükkızılkum köyünde Senem Ç. İle 2 gün önce evlenen 32 yaşındaki Ramazan Ç. Gece saatlerinde evinde cinnet geçirdi. İstanbul’da güvenlik görevlisi olarak çalıtığı bildirilen Ramazan Ç. Eşini odaya kilitledi. Eline geçirdiği sopa ile evdeki eşyaları dağıtmaya başladı. Gürültü üzerine üst katta oturan baba Ahmet Ç.(60), anne Adile Ç (61) ve ablası Tümray Ç. (37) aşağı kata indiler. Geçirdiği cinnetin etkisiyle ailesinin üzerine saldıran Ramazan Ç. Elindeki sopayla ailesini de darp etmeye başladı.

Evdeki gürültülerden rahatsızlık duyan komşuları jandarma ve sağlık ekiplerine haber verdiler. Olay yerine çok sayıda jandarma ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekipleri ilk müdahalelerini yaparak aileyi Bartın Devlet Hastanesine kaldırdı. Baba Ahmet Ç. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Ağır yaralı anne Adile Ç. İse yapılan müdahale sonucunda yoğun bakıma alındı. Hayati tehlikeyi atlatamadı. Olayı hafif yaralarla atlatan abla Tümra ise kendine geldikten sonra sinir krizi geçirdi.

Cinnet geçiren Ramazan Ç. Jandarmalar tarafından güçlükle kontrol altına alınabildi. Elleri ve ayakları zorla bağlanarak aynı hastaneye kaldırılan zanlı Ramazan Ç. Hastanedeki mahkum koğuşunda gözetim altına alındı. Olayla ilgili ayrıntılı soruşturma başlatan jandarma ekipleri baba Ahmet Ç.’nin kesin ölüme nedenin belirlenmesi için otopsi yapılacağını bildirdi.

Duydukları olay karşısında büyük şok yaşayan Ramazan Ç.’nin akrabalarından dayısı Kenan Değer, “Geçen yıl bir rahatsızlık geçirmişti. Ama bildiğimiz bir akıl sağlığı sorunu yoktu. Akşam evde olaylar olmuş. Babasına, annesine falan saldırmış. Babası da söylenene göre olay yerinde kalp krizi geçirmiş. 2 gün önce de düğünü olmuştu. Neden böyle bir şey yaptı anlayamadık” ifadelerini kullandı.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500