GAME OF THRONES NEFESLERİ KESTİ

Dün gece yayınlanan HBO dizisi Game of Thrones’un 6.sezon 4. bölümü, pek çok sahnesiyle konuşturdu, konuşturmaya da devam ediyor.


GAME OF THRONES NEFESLERİ KESTİ

Bu makale Game of Thrones’un 6.sezon 4. Bölümü ile ilgili ‘’spoiler’’ içermektedir.  Bu makaleyi bölümü izledikten sonra okumanız tavsiye olunur.Dün gece yayınlanan HBO dizisi Game of Thrones’un 6.sezon 4. bölümü, yine çok ses getirdi. Jon Snow ile kardeşi Sansa Stark’ın uzun yıllar sonra kavuşması, Ramsey Bolton’un Joffrey Lannister’a bile rahmet okutan psikopatlıklarına devam etmesi, Theon Greyjoy’un Demir Adalar’a geri dönüşü… Ama bölümün son dakikalarında öyle bir sahne vardı ki diğer tüm gelişmeleri gölgede bıraktı. Geçmiş sezonlarda olduğu gibi Daenerys Targaryen tekrar ateşler içinden çıplak olarak arz-ı endam etti.

Emilia Clarke’ın canlardırdığı Daenerys Targaryen’in çıplak göründüğü sahneler çok konuşuldu ve daha da konuşulacağa benzer. Bir önceki sezonda Cersei Lannister’ı canlandıran Lena Headey’in ‘’utanç yürüyüşü’’ sahnelerinde vücut dublörü kullanması, uzun süre tartışma konusu olmuştu. Tabi bu durum akıllara, Emilia Clarke gerçekten soyundu mu, yoksa vücut dublörü mü kullandı sorusunu getirdi.

Gerçekten soyundu mu yoksa vücut dublörü mü kullandı tartışmasının cevabı ise gecikmedi.
Kısa bir süre önce verdiği bir röportajda Emilia Clarke,sahnede dublör kullanıp kullanmadığı ile ilgili soruya çok net bir cevap verdi “En son beni çıplak sahnem üçüncü sezondaydı, artık altıncı sezondayız. Üstünden bir hayli zaman geçti. Gördükleriniz sadece benim. O sahnelerde  dublör kullanmadığımı söylemek beni mutlu ediyor”  dedi.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500