Kolunu Isıran Köpekbalığı ile Hastaneye Gitti

ABD’nin Florida eyaletindeki sahilde süzmek için sahile giden kadının kolunu yavru köpekbalığı ısırdı. Kolundaki köpekbalığı ile hastaneye kaldırıldı...


Kolunu Isıran Köpekbalığı  ile Hastaneye Gitti

ABD’nin Florida eyaletindeki sahilde süzmek için sahile giden kadının kolunu yavru köpekbalığı ısırdı. Kolundaki köpekbalığı ile hastaneye kaldırıldı.

 

Meydana gelen ilginç olan meşhur Miami’nin Boca Raton bölgesinde meydana geldi. Kimliği belli olmayan 23 yaşlarındaki kadın serinlemek üzere denize girdi. Denizde yüzerken 60 cm boyunda yavru köpekbalığı kadının kolunu ısırarak dişleri kilitlendi. O sırada sahil kenarında bulunan kadının yakınları ve çevredekiler yardımına koşarak kadını denizden çıkardılar. Sahilde bulunan cankurtaran ekipleri uzun süre kolunu ısıran köpekbalığının dişlerini açmaya çalıştılar. Yavru köpekbalığının ısırdığı yerde dişlerinin kitlenmesi üzerine kolundan ayıramayarak hastaneye o şekilde kaldırdılar. Kadının kolunun az miktarda kanadığı bildirilirken kolunda dişleri kilitlendiğinden dolayı takılı kalan köpekbalığının ağırlık yapmaması için altına tahta parçaları ile destek yapıldı. Köpekbalıklarının insanlara sadece tehdit olarak gördüklerinde veya kendilerini korumak için saldırdıkları söylendi. Florida sahillerinde boyları 4 metre üzerine çıkabilen oldukça fazla köpekbalığının görülebildiği söylendi. 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500