Nevruz Yakında Ekranlara Dönüyor

Adını ilk kez Esra Erol’un izdivaç programından duyduğumuz gelin adayı Nevruz ekranlara geri dönüyor.


Nevruz Yakında Ekranlara Dönüyor

Adını ilk kez Esra Erol’un izdivaç programından duyduğumuz gelin adayı Nevruz ekranlara geri dönüyor.

 

Katıldığı evlilik programında ilginç karakteriyle izleyicilerin dikkatlerini üzerine çekmeyi başaran Nevruz bir süre önce Esra Erol’un İzdivaç programından ayrılmıştı. Ekranlara geldiği günlerde gündeme damgasını vuran gelin adayı Nevruz izleyicilerin hafızalarında yer etmişti.

Aradan geçen birkaç haftalık sessizlikten sonra Nevruz aldığı sürpriz bir kararla yakında tekrar ekranlarda olacak. Hem de bu sefer gelin adayı olarak değil. Analşılan Nevruz ekran başındaki izleyicileri şaşkınlık içinde bırakmaya devam edecek.

ATV’de yayınlanan Esra Erol’un sunduğu İzdivaç programında iken Nevruz’un spikerlik kursları aldığı dedikoduları çıkmıştı. Belli bir zaman sonrada özel nedenleri olduğunu öne sürerek sürpriz bir kararla programdan ayrılmıştı. Ancak Esra Erol sayesinde de üne kavuşmuştu. Edindiğimi bilgiler, İzdivaç programına katıldığı dönemde çıkan dedikoduları doğrular nitelikte. Nevruz adını sır gibi sakladığı televizyon kanalında evlilik programı sunacağı öğrenildi. Peki Nevruz hangi kanalda evlilik programı sunacak? Özel bir kursa da gittiği öğrenilen asabi gelin adayı Nevruz’un evlilik programı sunacağı öğrenilirken hangi kanalda sunacağı sır gibi saklıyor.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500