MHP' lilere TOMA'lı Engel

MHP Genel Kurultay toplantısı için sabah saatlerinde Büyük Anadolu Otelin önüne gelen MHP Genel Başkan Adayları Meral Akşener, Sinan Ogan, Koray Aydın ve Ümit Özdağ karşılarında TOMA’ları ve bariyerleri gördü.


MHP' lilere TOMA'lı Engel

MHP Genel Kurultay toplantısı için sabah saatlerinde Büyük Anadolu Otelin önüne gelen MHP Genel Başkan Adayları Meral Akşener, Sinan Ogan, Koray Aydın ve Ümit Özdağ karşılarında TOMA’ları ve bariyerleri gördü.

 

Sabah erken saatlerde MHP Genel Başkanlık seçimini yapmak üzere Meral Akşener, Sinan Ogan, Koray Aydın ve Ümit Özdağ karşılarında TOMA’ları ve bariyerleri görünce Meral Akşener, “Bizim muhatabımız öncelikle İçişleri Bakanı, Adalet Bakanı ve varsa Başbakandır. Ne kongre imiş be kardeşim" dedi.

EĞER BİR BAŞBAKAN VARSA MUHATABIMIZ ODUR

Önleri kesilen Genel Başkan adaylarından Meral Akşener otel önünde bulunan basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Meral Akşener, “Hukuki olarak burada bulunmanın en azından bu arkadaşlarımız açısından onların hukuki olarak suç işlemesinin önüne geçen valinin ve İçişleri Bakanının sorumluluk alarak imzaladığı talimat metnini görmek durumundayız. Aksi olduğu takdirde parmaklarımı demir korkulukların arasından çıkarmayacağım. Onların siyasi sorumlusu İçişleri Bakanıdır. Arkadaşlarımla ilgili bir sorunum yok. Adalet Bakanlığının Genel Müdür Yardımcısı bir hakim hukuksuz bir evraka imza atabiliyor. Pazartesi günü Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Ankara Valisi, Ankara Emniyet Müdürü ve o Genel Müdür Yardımcısı hakkında suç duyurusunda bulunacağım. Bizim muhatabımız öncelikle İçişleri Bakanı, Adalet Bakanı ve varsa Başbakandır. Ne kongreymiş kardeşim. Bir Başbakan değişti, bir iktidar yıkıldı, Cumhurbaşkanı bir saatte Başbakan değiştirdi ve iki saatte AKP Genel Kurul kararı aldı.”

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500