Trabzonspor Teknik Direktörü Yığılıp Kaldı

Dün oynanan Antalyaspor-Trabzonspor karşılaşmasının ilk yarısının sonunda deplasmandaki Trabzonspor’un Teknik Direktörü Hami Mandıralı’nın görüntülenen hali yaşanacak hezimetin habercisi gibiydi...


Trabzonspor Teknik Direktörü Yığılıp Kaldı

Dün oynanan Antalyaspor-Trabzonspor karşılaşmasının ilk yarısının sonunda deplasmandaki Trabzonspor’un Teknik Direktörü Hami Mandıralı’nın görüntülenen hali yaşanacak hezimetin habercisi gibiydi.

 

Ligin bitimine 2 hafta kala oynanan karşılaşmada ilk yarıda Trabzonspor’un yediği 2 golle bir daha kulübeden çıkmayan Hami Mandıralı, ilk yarının 3-0 yenilgiyle bitmesi üzerine adeta hezimete uğradıklarını yansıtır bir halde kulübesinde donup kaldı. Hami Mandıralı, kulübede oturan teknik heyet ve yedek oyuncular soyunma odasına gittikleri halde bir süre daha dalgın ve bitkin bir halde oturmaya devam etti. Ardından oyuncuların bulunduğu soyunma odasına geçti.

Maçın bitiminden sonra açıklama yapan Mandıralı, “tek suçlu benim” diyebildi. Hami Mandıralı’nın yaptığı açıklamadan kısa bir süre sonra Trabzonspor yönetim kurulundan Hami Mandıralı ile yollarını ayırdıkları haberi geldi.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500