Sibel Can'dan Hayranlarına Şok Haber

Ünlü şarkıcı Sibel Can’dan hayranlarına büyük sürprizi olacak. Sibel Can çok yakında evleniyor…


Sibel Can'dan Hayranlarına Şok Haber

Ünlü şarkıcı Sibel Can’dan hayranlarına büyük sürprizi olacak. Sibel Can çok yakında evleniyor…

 

Ünlü şarkıcı Sibel Can bundan altı ay önce Monoco’da tanıştığı İngiliz iş adamı ile evlenme kararı aldı. Hayranlarını büyük şaşkınlık içerisinde bırakacak haber kendisinin basın mensuplarıyla yaptığı röportajda doğrulandı. Evleneceği damat adayı İniliz asıllı ve factoring şirketi sahibi bir işadamı.

Hızla verilen ve büyük sürpriz yaratan evlilik kararından sonra ikili evlilik hazırlıklarına şimdiden başladılar. Fransa’da evlenmeyi düşünen ikili, düğün tarihi olarak da Ramazan Bayramından hemen sonra düğün yapmayı planlıyor. Tekrar gelinlik giymeyi düşünen ünlü sanatçı Sibel Can, şimdiden gelinlik için ünlü modacı Nur Yerlitaş’a siparişini verdi. Sibel Can beyaz ve sade bir gelinlik giymek istediğini belirtti.

Ramazan Bayramından sonra yapılacak düğün, Sibel Can’ın Fransa’nın turistik bölgesi olan Cote d’Azur’daki evinde yapılacak. Sibel Can’ın Fransa’daki evi daha önceden de basında yayınlanmıştı. Fransız mimarisinin bütün güzel örneklerini taşıyan muhteşem evde yapılacak törene Sibel Can’ın yakın çevresinden yaklaşık 40 kişi katılacak.

Ünlü şarkıcı Sibel Can ilk kez 1988 yılında Hakan Ural ile evlenmişti. 1999 yılında Hakan Ural’dan boşanan Sibel Can bu evliliğinden 1 oğlu 1 kızı olmuştu. Tekrar 2000 yılında müteahhit Sulhi Aksüt ile evlenen ünlü şarkıcı bu evliliğinden de 1 oğlu bulunuyor ve 10 yıl sürmüştü.

 

 

 

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500