Boşanma Davası Sonrası Dehşet Saçtı

Edirne’de boşanma sonucu çıkan tazminata sinirlenerek kendini kaybeden şahıs önce öz kızını ardından eşini ağır yaraladı.


Boşanma Davası Sonrası Dehşet Saçtı

Edirne’de boşanma sonucu çıkan tazminata sinirlenerek kendini kaybeden şahıs önce öz kızını ardından eşini ağır yaraladı.

 

Yaşanan feci olay Edirne’de bulunan Özbay hukuk bürosunda meydana geldi. Abdurrahman Mahallesinde bulunan Özbay Hukuk Bürosunun sahibi aynı zamanda çiftin boşanma avukatı olan Melike Özbay, sonuçlanan duruşma sonrası çiftleri bürosunda bir araya getirdi. Belli bir süredir devam eden boşanma davasında boşanmayı kabul eden 53 yaşındaki zanlı Necati A. Boşanmayı kabul etmişti. Ancak boşanma davası neticelenince çıkan 20 bin tl maddi, 22 bin tl manevi tazminata karşı çıktı.

Boşanma avukatı Melike Özbay tazminata itiraz eden Necati A. İle eşi Makbule A.’yı uzlaştırmak için hukuk bürosunda bir araya getirdi. Yanlarında 30 yaşındaki evli 2 çocuk annesi olan kızı Dilek A.İ.’da vardı. Boşanmayı kabul eden ancak tazminatı hazmedemeyen Necati A. İle eşi arasında çıkan tartışma büyüdü. Sinirlerine hakim olamayan Necati A. Belindeki tabancayı çıkartarak önce kızına sonra eşine kurşun yağdırdı. Kızı Dilek A.İ. Olay yerinde hayatını kaybederken, eşi Makbule A. ağır yaralandı. Silah sesi üzerine arka odada bulunan avukat Melike Özbay odaya girince Necati A.’nın kurşunlarına hedef olmaktan son anda kurtuldu. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Makbule A.’ya yaptıkları ilk müdahale sonrası Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırdılar.

Yaşanan feci olayda hayatını kaybeden Dilek A.İ’nin 2 ve 5 yaşlarındaki bir kız bir erkek çocuğunun da olay yerinde avukatın sekreterinin yanında bekledikleri öğrenildi. Ayrıca Olay sonrası kaçan Necati A. daha sonra kendiliğinden gidip silahı ile birlikte polis karakoluna teslim oldu. Olay ile ilgili soruşturmaya devam ediliyor.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500