Anneler Podyumda Mankenlik Yaptı

Türk Böbrek Vakfı tarafından böbrek hastası olan ailelerin çocuklarının eğitimlerini desteklemek amacıyla düzenlenen organizasyon çerçevesinde Türkiye’nin ünlü anneleri ve çocukları podyuma çıktı.


Anneler Podyumda Mankenlik Yaptı

Türk Böbrek Vakfı tarafından böbrek hastası olan ailelerin çocuklarının eğitimlerini desteklemek amacıyla düzenlenen organizasyon çerçevesinde Türkiye’nin ünlü anneleri ve çocukları podyuma çıktı.

                   

Ünlü modacılardan Gülnur Güneş ‘in verdiği destekle gerçekleştirilen  defilede sanat, spor ve cemiyet hayatının ünlü anneleri ve çocukları ; ünlü modacının yeni markası Gigiis  60 ‘lı  yıları podyuma taşıdı. Türk Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk, iş, spor ve de sanat dünyasının ünlü isimlerinin proje verdikleri desteklerin çok büyük önem taşıdığını, sosyal sorumluluk ve birliktelik duygusu açısından gurur ve onur duyduğunu söyledi. Türk Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk, “Diyaliz merkezimizde tedavi gören hastaların birçoğu erken yaşta böbrek hastası oldukları için eğitimleri maalesef yarım kalmıştır. Bu sebeple çocuklarının okumaları ve iyi bir eğitim almaları onlar için ayrıca önem taşıyor. Biz de bu konuda onlara destek olmaktan büyük mutluluk duyacağız” şeklinde konuştu.

ÜNLÜ ANNELER PODYUMA ÇIKTI.

Türk Böbrek Vakfının yaptığı defilede, Aylin Yılmaz, Aslı Tacir, Ayşe Kucuroğlu, Belma Canciğer, Dilek Birgen, Hülya Kanlı, Hande Acar, Şebnem Arslan, Işıl Rençber, İpek Açar, Meltem Demir, Mergim Agel, Melis Babadağ, Neslihan Demir, Pınar Güneş, Selen Görgüzel Alkan, Selvi Serttaş, Sinem Ceceli, Tuğba Şahin, Zeynep Ilıcalı podyuma çıktı.

Borussia Dortmund  takımında oynayan  ünlü futbolcu Nuri Şahin’in eşi Tuğba Şahin  de organizasyon çerçevesinde podyuma çıktı. Tuğba Şahin yaptığı açıklamada  “Böbrek hastası çocukların eğitimi için arkadaşım Selda topal ile projelendirilmiş ve dahil olduğum bu işte, oğlum ve karnımdaki kızım ile yer almak unutulmaz bir anı oldu. Selda’nın yaptığı tüm etkinliklere Almanya’dan günü birlik bile olsa geliyorum. Çünkü keyif alıyorum ve mutlu oluyorum" dedi.

Asil Çağıl’ın koreografisini yaptığı defileden sonra, Türk Pop müziğinin güçlü seslerinden Ayşegül Aldinç’in Metin Özülkü orkestrası eşliğinde verdiği konser sonrası organizasyon bitti.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500