İngiliz Turist Kuyu İçinde Ölü Bulundu

Geçtiğimiz günlerde Muğla’nın Fethiye ilçesinde kaldığı otelde kız arkadaşına şiddet uyguladıktan sonra otelden kaçan 28 yaşındaki Troy Geoffrey Watson isimli İngiliz şahıs 10 gün sonra 10 metre derinliğinde bir kuyuda ölü olarak bulundu.


İngiliz Turist Kuyu İçinde Ölü Bulundu

Geçtiğimiz günlerde Muğla’nın Fethiye  ilçesinde kaldığı otelde kız arkadaşına şiddet uyguladıktan sonra otelden kaçan 28 yaşındaki Troy Geoffrey Watson isimli İngiliz şahıs 10 gün sonra 10 metre derinliğinde bir kuyuda ölü olarak bulundu.

 

Nisan ayında Fethiye’ye tatil amacıyla gelen İngiliz turistlerden Troy Geoffrey Watson birlikte yaşadığı Deanna Willumsen ve oğlu Roman, Çalış Plajında bir otele yerleşti. 30 Nisan tarihinde Troy Geoffrey Watson ile kız arkadaşı Deanna Willumsen arasında tatrışma yaşandı. Giderek büyüyen tartışma sonunda Troy Geoffrey Watson kız arkadaşının burnunu kırdı. Bavulunu apar topar toplayıp otelin arka kapısından kaçan Troy Geoffrey Watson’dan 10 gündür haber alınamıyordu.

Otelin arka kapısından kaçarken bahçe duvarından atlayan Watson’u güvenlik görevlilerinin farketmesi üzerine kovalamaca başladı. Bavulunuda atarak koşmaya başlayan Watson ormanlık alanda izini kaybettirdi. Olaydan 2 gün geçmesine rağmen haber alınamayan erkek arkadaşı hakkında endişelenen Deanna Willumsen Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğüne kayıp ihbarında bulundu.

Kayıp ihbarını değerlendiren Fethiye Emniyet Müdürlüğü ekipleri Troy Geoffrey Watson’ın pasaportundan yurtdışına çıkıp çıkmadığını araştırdılar. Herhangi bir hareket tespit edilemeyince aramalarını Fethiye bölgesinde derinleştirdiler. Deanna Willumsen ise aramaların sonuçsuz kalması üzerine 5 Mayıs tarihinde İngiltere’ye geri döndü.

Sosyal medya üzerinden de kayıp ilanı verilen Troy Geoffrey Watson’un bulunabilmesi için Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ve AKUT ekibi ormanlık alanda arama çalışmaları başlattı. Bugün saat 14:00 itibariyle ormanlık alanda ki Karaçalış mevkiinde bulunan 10 metrelik kuyunun içerisinde Troy Geoffrey Watson’un cansız bedeni bulundu. AKUT ve Muğla Büyükşehir İtfaiye ekiplerinin yaklaşık 1 saatlik çalışması neticesinde Troy Geoffrey Watson’un cansız bedeni kuyu içersinden çıkartılarak otopsi için adli tıp morguna kaldırıldı.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500