Kick-Boks'çu Dövdüğü 8 Kişiyi Hastanede Ziyaret Etti

İzmir’e bağlı Torbalı ilçesinde geçtiğimiz yıllarda 4 kez dünya, 9 kez Türkiye şampiyonluğu bulunan kick boksçu Cesur Turgay, trafikte araca yol verme nedeniyle çıkan tartışma sonucunda çıkan kavgada 8 kişiyi hastanelik etti. Turgay daha sonra kavgada dövdüğü şahısları hastanede ziyaret etti.


Kick-Boks'çu Dövdüğü 8 Kişiyi Hastanede Ziyaret Etti

İzmir’e bağlı Torbalı ilçesinde geçtiğimiz yıllarda  4 kez dünya, 9 kez Türkiye şampiyonluğu bulunan kick boksçu Cesur Turgay, trafikte araca yol verme nedeniyle çıkan tartışma sonucunda çıkan kavgada 8 kişiyi hastanelik etti. Turgay daha sonra kavgada dövdüğü şahısları hastanede  ziyaret etti.

 

Geçtiğimiz günlerde İzmir Torbalı’da yaşanan kavgada 4 kez dünya, 9 kez Türkiye şampiyonluğu bulunan kick boksçu Cesur Turgay, sağ şeride çektiği aracına alışveriş poşetlerini yerleştirirken, o anda yanına Turgay’ın tanımadığı bir araç geldi. Araçtan 5 kişi indi. Anlaşılamayan bir nedenden ötürü araçtan inen 5 kişi Cesur Turgay’a saldırdı. Turgay alkollü olduğu söylenen kişileri tek yumrukla devirdi. Kavgaya karışan kişiler tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldı.

HASTANEYE ZİYARETE GİTTİ.

Kavgada kick boksçu Cesur Turgay burnundan hafif şekilde yaralandı. Yaşanan bu kötü olay sonrası Cesur Turgay dövdüğü şahısları hastanede ziyaret etti. Olayda dövdüğü kişilere hastanede çiçekle geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

DÖVDÜĞÜ KİŞİLER ÖZÜR DİLEDİ.

Hastanede samimi bir ortamda gerçekleşen bu ziyarette, kişiler yaşanan talihsiz olay nedeniyle kick boksçu Cesur Turgay’da özür dilediler. Cesur Turgay Olayla ilgili şu ifadeleri kullandı.

"Kendilerine geçmiş olsun dileklerimi sundum. Kendileri benden özür diledi. Alkollü olduklarını bu yüzden hata yaptıklarını belirtti. Geçmiş olsun dileğinde bulunduktan sonra çiçek verdim. Kendileriyle arkadaş olduk."dedi.

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500