Uğur Dündar PKK'yı Savundu

Uğur Dündar’ın yöneticiliğini yaptığı Halk Tv’de yayınlanan Halk Arenası programında haddini aşarak küstahça konuşmalar sergiledi.


Uğur Dündar PKK'yı Savundu

Uğur Dündar’ın yöneticiliğini yaptığı Halk Tv’de yayınlanan Halk Arenası programında haddini aşarak küstahça konuşmalar sergiledi.

 

Uğur Dündar devletin askerinin ve polisinin yaptığı operasyonlarda güvenlik güçlerini suçladı. Bölgede öldürülen teröristlere ise masum Kürt vatandaşı ifadesini kullandı. Askerimizi ve polisimizi ayaklar altına alıp suçlarken, vatanına milletine ihanet edip askerini polisini öldüren PKK terör örgütünü savunan Uğur Dündar, “O bölgede yüzlerce masum Kürt yurttaşımızın hayatını kaybetmesine neden olanlar asıl vatan hainidir.” ifadesini kullandı.

Bölgede devam eden operasyonlarda öldürülen teröristleri masum vatandaş gibi göstermeye çalışan Uğur Dündar, “7 Haziran’dan bu yana bu kadar şehit vermemize sebep olanlar gerçek vatan hainleridir. O bölgede yüzlerce masum Kürt yurttaşımızın hayatını kaybetmesine neden olanlar asıl vatan hainidir.” şeklinde ilginç cümleler kullandı.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500