Zonguldak'ta Dehşet Anları

Zonguldak Ereğli’de sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu karşı şeride geçen TIR, karşı şeritten gelen minibüs ve kamyonete çarptı. Olayda araçlarda bulunan 4 kişi yaralandı. Kaza anı çevrede bulunan kameralar tarafından saniye saniye görüntülendi.


Zonguldak'ta Dehşet Anları

Zonguldak Ereğli’de sürücünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu karşı şeride geçen TIR, karşı şeritten gelen minibüs ve kamyonete çarptı.  Olayda araçlarda bulunan 4 kişi yaralandı.  Kaza anı çevrede bulunan kamereler tarafından saniye saniye görüntülendi.

 

Olay Zonguldak’ın Ereğli ilçesinin Ereğli-Alaplı karayolunun Gülüç Çengelburnu Mahallesinde meydana geldi. Alınılan bilgilere göre Urcan Çakır’ın kullandığı 81 AY 423 plakalı çekici ve 67 TL 548 dorse plakalı TIR fazla yük nedeniyle sürücü direksiyon hâkimiyetini kaybederek karşı şeride geçti. Tır, karşı şeritten gelen İbrahim Öz ‘ün kullandığı 67 LR 035 plakalı minibüs ile Recep Özcan ‘ın kullandığı 67 TE 559 plakalı hafif ticari kamyonetle çarpıştıktan sonra Gülüç Belediyesinin şantiyesine girdi. Kazada hafif yaralanan TIR sürücüsü kendi imkanlarıyla araçtan çıkarak diğer araçlardaki yaralılara yardım etti. Kazada ticari kamyonetin sürücüsü Recep Özcan ve aynı araçta bulunan Gülşen Özcan sağlık görevlileri tarafından olay yerine gelen ambulanslarla tedavi edilmek üzere çevre hastanelere kaldırıldı.

DEVRİLEN TIR YOLU KAPATTI

Kazada hafif şekilde yaralanan 4 kişi götürüldükleri hastanelerde tedavi edilirken,  TIR’dan devrilen sac rulosu nedeniyle trafiğe kapanan yolda polis ekipleri gerekli güvenlik önlemi aldı. Kaza yapan araçlar ve sac rulonun çekicilerle kaldırılmasının ardından yol tekrar trafiğe açıldı.

Kaza anı çevrede bulunan güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Kaydedilen görüntülerde TIR’ın ani bir şekilde dönerek orta refüjü geçip karşı şeride geçtiği daha sonra minibüse ve kamyonete çarptıktan sonra karşıdaki şantiyeye girdiği görülüyor. Kamera kayıtlarında TIR şoförünün kendi imkânlarıyla TIR’dan çıktıktan sonra diğer araçlardaki yaralıları kurtarmak için çaba gösterdiği de görülüyor.

Kaza ile ilgili olarak polis tarafından gerekli inceleme başlatıldı.

GÜVENLİK KAMERALARI TARAFINDAN SANİYE SANİYE GÖRÜNTÜLENDİ


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500