Karısını Para Karşılığı Sattı

İstanbul Kadıköy’de karısını para karşılığı erkeklere pazarladığı düşünülen Abdülkadir T. adlı şahıs aracında kurşunlanarak hayatını kaybetti. Olay anı saniye saniye kameralara kaydedildi.


Karısını Para Karşılığı Sattı

İstanbul Kadıköy’de karısını para karşılığı erkeklere pazarladığı düşünülen Abdülkadir T. adlı şahıs aracında kurşunlanarak hayatını kaybetti. Olay anı saniye saniye kameralara kaydedildi.

 

 

Bakırköy Cevizlik Mahallesi Kıran Sokakta meydana gelen olay 2 Mayıs 2016 tarihinde pazartesi sabah saatlerinde yaşandı. Abdülkadir T. adlı şahıs, eşin Çağla Ş.'yi 1 gecelik cinsel birliktelik amaçlı para karşılığında  Şahin T.’ye gönderdi. Geceyi Şahin T. ile geçiren Çağla T. kocasının kendisini para karşılığı isteği dışında pazarladığından şikayet ederek sohbet ettiler. Tekrar kocasına gitmek istemediğini kurtarması için Şahin T.’den yardım istediği öğrenildi. Sabah olunca anlaştıkları saatte karısı gelmeyen Abdülkadir T. Kıran Sokakta oturan Şahin T. nin evinin önüne gitti. Arabada bekleyen Abdülkadir T. ile konuşmak için Şahin T. yanına gitti. Abdülkadir T. anlaştıkları saati aştığını ya karsının onunla gelmesini yada 1 gece ücreti daha ödemesini istedi. Bunun üzerine büyüyen tartışma sonucunda Şahin T. arabasında oturan Abdülkadir T.’ye tabancasını çıkararak 2 el ateş etti. Omzuna ve göğsüne isabet eden mermiler nedeniyle olay yerinde hayatını kaybetti. Abdülkadir T.’nin cesedinin incelenmesine müteaik adli tıp morguna sevk edildi.

İşlenen cinayetle ilgili soruşturma başlatan Cinayet Büro Ekipleri 3 Mayıs tarihinde  5 kişiyi gözaltına aldı. Sorguları tamamlanan Çağla T. ve zanlı Şahin T.’nin yanı sıra Şahin T.nin yanında bulunan V.K. (21), M.T.(36) ve B.T.(22) gözaltına alınarak emniyetteki işlemlerine müteakip adliyeye sevk edildiler.

Güvenlik kameralarına saniye saniye yansıyan olayda, Abdülkadir T.’nin siyah bir araba ile evin önüne geldiği görülüyor.  Şahin T. ve arkadaşları Abdülkadir T.’nin arabasını yumruklamaya başlıyorlar. Abdülkadir T. kaçmak için geri manevra yaptığı sırada Şahin T. araca doğru ateş etmeye başlıyor. İsabet eden kurşunlar nedeniyle ağır yaralan Abdülkadir T.’nin kullandığı araç bir ağaca çarparak duruyor ve olay yerinde hayatını kaybediyor. Daha sonra Şahin T. ve arkadaşları koşarak olay yerinden kaçıyor.

SANİYE SANİYE KAMERA GÖRÜNTÜSÜ


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500