Bakire Değil Diye Nişanlısını Öldürdü

Kayseri’nin Yeşilhisar ilçesindeki İçmece mahallesinde 14 Aralık 2015 tarihinde yaşanan bıçaklama olayının ardındaki akıllara durgunluk veren sırlar ortaya çıktı.


Bakire Değil Diye Nişanlısını Öldürdü

Kayseri’nin Yeşilhisar ilçesindeki İçmece mahallesinde 14 Aralık 2015 tarihinde yaşanan bıçaklama olayının ardındaki akıllara durgunluk veren sırlar ortaya çıktı.

 

Yasin Tarlacı adlı şahıs 3 ay önce nişanlandığı Neslihan Tarlacı ile restoranda yemek yedikten sonra, Yasin Tarlacı’nın babasının çalıştığı soğuk hava deposuna gittiler. Burada aralarında çıkan tartışmanın büyümesi üzerine kendini kaybeden Yasin Tarlacı eline geçirdiği bir bıçakla nişanlısını başından, göğsünden ve bacağından bıçakladı. Neslihan Tarlacı olay yerinde hayatını kaybederken zanlı Yasin Tarlacı çıkartıldığı mahkemece tutuklanarak ceza evine konuldu.

Bugün Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen ilk duruşmada yaşanan olayı soğuk kanlılıkla anlatan Yasin Tarlacı’nın ifadeleri herkesi şaşırttı. Duruşmada olay gününü anlatan Yasin Tarlacı, "Nişanlım Neslihan, daha önceden evlilik yaptı ve evlilikleri 6 ay sürdü. Bana eski eşinin iktidarsız olduğunu, evlilik süresince hiçbir şekilde cinsel birliktelik yaşamadığını söyledi. Ben de bunun üzerine kendisi ile nişanlandım. Bir süre sonra nişanlım Neslihan’ın boşandığı eşi Ali’yi arayarak bakire olup olmadığını sordum. O da bakire olmadığını söyledi. Ailem, nişanlım Neslihan’ı, hasta olan babasını ziyaret etmek için gittiği Yahyalı’da izin alarak Yeşilhisar’a getirdi. Neslihan’la babamın çalıştığı soğuk hava deposuna gittik. Ben burada yanımda bulunan Neslihan’a ’Bakire değilmişsin’ dedim, kendisi de ’Buna mı takıldın?’ deyince sinirlenip, sehpa üzerindeki bıçağı Neslihan’a sapladım” ifadelerini kullandı.

Yapılan duruşmada Yasin Tarlacı’nın annesi ve babası da dinlendikten sonra akli dengesinin yerinde olup olmadığına dair rapor mahkemeye ulaşmadığından duruşma 7 Haziran 2016 tarihine ertelendi.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500