İstanbul'da Feci Kazanın Görüntüleri

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Sultanbeyli deki kaza anı kameralar tarafından saniye saniye görüntülendi.


İstanbul'da Feci Kazanın Görüntüleri

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Sultanbeyli deki kaza anı kameralar tarafından saniye saniye görüntülendi.

 

Olay geçtiğimiz Perşembe günü saat 13:30 sularında İstanbul Sultanbeyli’deki Mehmet Akif Mahallesinde yaşandı. Alınan bilgiye göre caddede beleyen tahmini olarak 13 yaşlarındaki Ensar A. Ve yanındaki 2 arkadaşı yolun karşı tarafına geçmek istediler. Caddeden geçmek için adım atan çocuklar ilk olarak sol şeritten gelen araçların geçmesi için beklediler. Araçların geçmesiyle beraber karşı tarafa koşarak  geçmeye çalışan çocuklardan 13 yaşlarındaki Ensar A’ya o sırada diğer şeritten gelen lüks minibüs çarptı.

SAVRULAN ÇOCUK YOLA FIRLADI.

Talihsiz çocuk kazada çarpmanın etkisiyle karşı şeritten gelen kamyonetin altına fırladı. Çocuğun kamyonetin altına doğru fırladığını gören kamyonetin sürücüsü aniden durarak çocuğu ezilmekten kurtardı. Çocuğun yanındaki diğer 2 çocuk ise kazadan yara almadan kurtuldu.

Kaza sonrası çocuğun yaralandığını fark eden lüks minibüsün sürücüsü ambulansın olay yerine gelmesini beklemeden çocuğu Sultanbeyli Devlet Hastanesine götürdü. Ensar A. Başına ve göğsüne dikiş atıldığı ve kolunun omuzundan itibaren kırıldığı öğrenildi. Çocuğun ailesinin minibüs sürücüsünden şikâyetçi olmadığı belirtildi. Ensar A. Sultanbeyli Devlet Hastanesinde 5 gün süren tedavinin ardından taburcu edildiği öğrenildi.

OLAY ANI KAMERALARCA GÖRÜNTÜLENDİ.

Kaza yerinin çevresindeki güvenlik kameraları görüntülerinde,  3 çocuk birlikte caddenin karşı tarafına geçebilmek için araçların geçmesini bekliyor. Araçların geçmesiyle 3 çocuk sadece sol tarafa bakarak yola fırlıyor. Fakat yolun ortasına geldiklerinde diğer taraftan araç geldiğini fark ediyorlar. Aniden koşmaya başladıklarında da çocuklardan birine araç çarpıyor. Çarpmanın etkisiyle çocuk kamyonetin altına fırlıyor. Çocuk ölümden son anda kurtuluyor. Diğer çocuklar ise kaza sonrası arkadaşlarının yanına koşarak geliyor.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500