Amatör Ligin Protestosuna Şaşıracaksınız

Bugün Merzifonspor ve Yeni Amasyaspor arasında oynan futbol maçında Merzifonsporun takımının 8 oyuncusu İstiklal Marşını protokol tribününe sırtlarını dönerek okudular.


Amatör Ligin Protestosuna Şaşıracaksınız

Bugün Merzifonspor ve Yeni Amasyaspor arasında oynan futbol maçında Merzifonsporun takımının 8 oyuncusu İstiklal Marşını  protokol tribününe sırtlarını dönerek okudular.

 

Bugünkü Yeni Amasyaspor ve Merzifonspor  maçındaki törende ilginç olaylar yaşandı. Merzifonlu  8 futbolcu  protokol tribününe sırtları dönüp, kendi taraftarlarının bulunduğu karşı tribüne dönerek İstiklal Marşını okudular.

TÜRK BAYRAĞINA DÖNDÜK

Merzifonspor oyuncularından Cemal ÖZSÜNGÜ maç başlamadan önce yaşanan sırt çevirme olayıyla ilgili şunları anlattı. Karşı tribünde bayrak vardı. Bayrağa saygıdan o tarafa döndük. O an öyle oldu. Herhangi bir art niyet yok” dedi. Olayla ilgili diğer futbolcular ve teknik heyet takım oyuncularıyla aynı görüşü paylaştıklarını söyledi.

İLK DEFA BÖYLE BİR ŞEY YAŞADIM.

Maçtan önce yaşanan olayla ilgili Yeni Amasyaspor Başkanı Mustafa Ödübek’in yaptığı değerlendirmelerde , ‘“Ben yüzlerce, binlerce maç seyrettim. Dünyanın birçok ülkesinde de, Türkiye’de birçok maç seyrettim. Ben de ilk defa böyle bir şey gördüm. Nedir bilemiyorum. Bunda bir yaptırım var mıdır? Onu da bilemiyorum’ şeklinde ifade etti.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500