Hollandalı Ailenin Alanya'da Feci Kaybı

Antalya’nın Alanya ilçesine tatil için gelen Hollandalı aileden 16 yaşındaki Nadine Sarah Simone isimli kız manzara izlemek için uçurumun kenarında dengesini kaybederek 10 metre yükseklikten kayalıklara düşerek feci şekilde can verdi.


Hollandalı Ailenin Alanya'da Feci Kaybı

Antalya’nın Alanya ilçesine tatil için gelen Hollandalı aileden 16 yaşındaki Nadine Sarah Simone isimli kız manzara izlemek için uçurumun kenarında dengesini kaybederek  10 metre yükseklikten kayalıklara düşerek feci şekilde can verdi.

 

Alanya’ya tatil için gelen Simone ailesi kiraladıkları ciple Uğurlu mahallesine geldiler. Saat 16:00 sularında manzarayı seyretmek ve fotoğraf çekmek amaçlı ailenin 16 yaşındaki kızıNadine Sarah Simone uçurumun kenarına geldi. Bir anda dengesini kaybeden  kız, yaklaşık 10 metre yükseklikten yere çakıldı. Kayalıklara düşen Nadine Sarah Simone’un kafası taşlara denk geldiğinden olay yerinde hayatını kaybetti. Kızlarının düştüğünü gören anne Melanie Simone, baba Bruno Martinus Paulus Simone ve ailenin 9 yaşındaki küçük oğlu Rene Vincent Simone uçurumdan aşağı inerek kızlarının yanına geldi. Büyük bir sarsıntı geçiren aile sağlık ekipleri ve kurtarma ekiplerinin gelmesini beklediler.

Kısa süre sonra olay yerine gelen jandarma ekipleri  ve savcının incelemesinin ardından Nadine Sarah Simone’un cenazesi Alanya Mezarlık morguna götürüldü. Daha sonra yapılan incelemenin ardından otopsi için Antalya Adli Tıp Morguna sevk edildi.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500