ÜNLÜ YILDIZ WİLMA ELLES’TEN KEMENÇE ŞOV

Önümüzdeki günlerde vizyona girecek olan ‘Emicem Hospital’ filminin başrol oyuncularından ünlü yıldız Wilma Elles Trabzonda yapılan filmin galasında kemençe çaldı ve horon tepti.


ÜNLÜ YILDIZ WİLMA ELLES’TEN KEMENÇE ŞOV

Önümüzdeki günlerde vizyona girecek olan ‘Emicem Hospital’ filminin  başrol oyuncularından ünlü yıldız Wilma Elles  Trabzonda yapılan filmin galasında kemençe çaldı ve horon tepti.

 

Merakla beklenen ‘Emicem Hospital’filminin  galası Forum Trabzon Alışveriş merkezinde yapıldı. Çekimleri Trabzon’da yapılan filmin galasında başrol oyuncularından Wilma Elles alışveriş merkezine ve galaya gelen halktan büyük ilgi gördü.

Galada sahne alan Karadenizli şarkıcı Gökhan Birben şarkılarını söylerken, oyuncu Wilma Elles kendisine kemençe ile eşlik etti. Ünlü sanatçı Wilma Elles kemençeyi ilk kez eline aldığını söyledi. Wilma  Elles  ‘Senaryosu çok komik ve eğlenceli bir film çektik. Filmin konusu birebir yaşanmış olaylar. Filmi hastanede ortamında çektik, burada hastanede  geçen hastane hayatı doğal  bir şekilde açıklamakta” dedi.

Hamsi Medya Prodüksiyon tarafından yapımcılığı üstlenilen ve 29 Nisan 2016’da vizyona girecek olan filmin başrollerini Wilma Elles, Selahattin Çakır, Merve Akaydın, Sinan Bengier paylaşıyor.  Emicem Hospital filminde Özel Emicem’in Yeri ismindeki özel hastanede temizlik personeli olarak çalışan Selo ve arkadaşlarının, İngrid hanımın hastaneye Alman disiplini ile yetişmiş yönetici olarak gelmesinden sonra değişen düzenlerini ve anlaşmazlıklarını komik bir dille anlatıyor.

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500