Evlilik Programında Gelin Adayını Hamile Bıraktı

Timuçin Fırat Kaşıkçıoğlu , katıldığı Zuhal Topal’ın evlilik programında hakkında söylenen gelin adayını hamile bıraktığı iddialarını kabul ederek doğacak çocuğa sahip çıkacağını açıkladı.


Evlilik Programında Gelin Adayını Hamile Bıraktı

Timuçin Fırat Kaşıkçıoğlu , katıldığı Zuhal Topal’ın  evlilik programında hakkında söylenen gelin adayını hamile bıraktığı iddialarını kabul ederek doğacak çocuğa sahip çıkacağını açıkladı.

 

İlk kez katıldığı evlilik programında kameraları görünce gülme krizine girmesiyle tanınan 24 yaşındaki Timuçin Fırat Kaşıkçıoğlu, belli bir süre sonra ikinci kez aynı evlilik programına katıldı. Bu sefer talip olduğu gelin adayını hamile bıraktığı ve halen gelin adayının hamile olarak programa katılmaya devam ettiği iddialarını doğruladı ve doğacak çocuğa sahip çıkacağını söyledi. Gelin adayı S.G.’den hoşlandığını söyleyen Timuçin Fırat Kaşıkçıoğlu, “Beraber Gaziantep’e gittik. Ben kendisine, o da bana aşıktı. Duygusal bir yakınlaşmamız oldu. Yaklaşık 2 hafta yanımda kaldı. Daha sonra S.’ye para verdiler ve programda devam etmesini istediler. Biz ayrıldık. Sonra öğrendim ki S. hamileymiş. Yanında olmak istedim, evladımı sahiplenmek istedim. S. güzel ve alımlı olduğu için programda tutmak istediler. Loca adayları ve Zuhal Topal ekibi S.’nin hamile olduğunu biliyordu. S. 3 aylık hamileydi ve hala taliplerini aramak için programda tutuluyordu. Artık karnı çıkacağı için daha fazla yayına çıkaramadılar. Para vermeye devam ettiler. Zuhal Topal hamile kadını 3 ay boyunca, izleyiciden gizleyerek yayına çıkardı. Bebeğin adı Çınar olacakmış. Selin 4 aylık hamileydi ve hala taliplerini aramak için programda tutuluyordu. Artık karnı çıkacağı için daha fazla yayına çıkaramadılar. Para vermeye devam ettiler. Zuhal Topal hamile kadını 3 ay boyunca, izleyiciden gizleyerek yayına çıkardı. Şu an Selin 7 aylık hamile ve doğuma çok az kaldı. Bebeğin adı Çınar olacakmış" şeklinde hakkında çıkarılan iddialara cevap verdi.

KIZ BENİ İLGİLENDİRMEZ BABALIĞI TATMAK İSTİYORUM
Gelin adayının kendisini ilgilendirmediğini, babalık duygusunu yaşamak istediğini söyleyen Timuçin Fırat Kaşıkçıoğlu, “Çocuğumu gerçekten istiyorum. Ben çocuğumun peşindeyim kız beni ilgilendirmez. Çocuğum doğduğunda ona sarılmak onu öpmek istiyorum. Baba heyecanını yaşamak istiyorum. Annesiyle çocuğunu ayırmakta istemiyorum. Sonuçta benim her zaman görme ihtimalim var ama annenin yok. Kendisinin beni mahkemelere verip uzaklaştırma verilmesini istemiyorum. Çünkü o çocuk onun olduğu kadar benim de hakkım. Çocuğumun peşinde olacağım” şeklinde konuştu.

S.G. REYTİNG İÇİN ORADA OTURUYOR

Ayrıca S.G. hakkında konuşan Timuçin Fırat Kaşıkçıoğlu, reyting için orada oturuyor. Bunun içinde para alıyor diyen Timuçin Fırat Kaşıkçıoğlu, “S. arada sırf reyting için oturuyor. Onu orada tutmak için kanal ona para veriyor. Oradaki insanların çoğu öyle yani seline gelen talipler boşa geliyor. Bebek doğduktan sonra S. yeni sezonda tekrar locada oturacak” dedi.


Gelin adayı S.G.’nin, Timuçin Fırat Kaşıkçıoğlu’nun kendisini darp ettiği ve şiddete maruz kaldığı için İstanbul Aile Mahkemesi’ne şikayet ettiğini ve mahkeme kararınca uzaklaştırma cezası aldığını söyleyen Timuçin Fırat Kaşıkçıoğlu, yapılan suçlamayı kesinlikle kabul etmeyerek, “Hiçbir şekilde böyle bir şey yok. Beni mahkemeye vermiş bir ay uzaklaştırma almışım. Kızla birlikte olduğum süre zarfı içinde ona vurduysam neden o zaman benden şikayetçi olmamış” ifadelerini kullandı.
 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500