Tecavüze Uğrayan Çocuktan Şok Edici Açıklamalar

İzmir’in Menderes ilçesinde ikamet etmekte olan ve babasının arkadaşı tarafından tecavüze uğrayan 15 yaşındaki çocuk suskunluğunu bozarak konuştu. Anlattıkları insanın kanını dondurdu.


Tecavüze Uğrayan Çocuktan Şok Edici Açıklamalar

İzmir’in Menderes ilçesinde ikamet etmekte olan ve babasının arkadaşı tarafından tecavüze uğrayan 15 yaşındaki çocuk suskunluğunu bozarak konuştu. Anlattıkları insanın kanını dondurdu.

 

İddialara göre yaşanan olay 2013 yılında İzmir’in Menderes ilçesinde meydana geldi. O yıllarda 13 yaşında olan K.Ç. babasının yakın arkadaşı ve komşuları olan M.K.’nin cinsel istismar ve tecavüzüne uğradı. İnsanın kanını donduran iğrenç olayı daha fazla saklayamayıp psikolojisi bozulan K.Ç’nin başından geçenleri rehber öğretmene anlatmasıyla ortaya çıktı. Daha sonra babası Ahmet Ç.’ye bildirilen ola savcılığa taşınarak M.K.’nin tutuklanması sağlandı. Ancak çıkartıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmasına karar verilen M.K. ve ailesi sürekli mağur K.Ç’ye baskı ve tehditlere başladı. Hatta baba Ahmet Ç. Ve K.Ç.’yi sokak ortasında öldüresiye dövmeleri güvenlik kameralarına yansıdı. Yedikleri dayan sonrası 1 hafta komada kalan K.Ç.’nin vücudunda şilikler ve morluklar vardı.

MAĞDUR ÇOCUK K.Ç. İLK KEZ KONUŞTU

Şu anda 15 yaşında olan K.Ç. ilk kez suskunluğunu bozara basına konuştu. Olay sonrası çiftçilikle geçinen aile zor günler yaşadı. Sürekli baskı ve tehditlere maruz kalan aile gün yüzü göremedi. Mağdur aile bir an önce suçluların tutuklanarak adaletin tecelli etmesini istiyor.

YAŞANANLAR ARAMIZDA KALMAZSA SENİ ÖLDÜRÜRÜM

3 yıl önce yaşanan olayı güçlükle anlatan K.Ç. başarılı bir öğrenciyken okulunu bırakmak zorunda kaldı. Halen sürekli tehditler aldığını söyleyen K.Ç. olay anını şöyle anlattı, "Kuşadası tarafına gittik, Kuşadası’nda bir tur attık işte çarşıda. Yolda da içmiştik zaten arabada uykuya kalmışım. O da yanıma yatmış. Kızdım, ‘sen benim bacaklarımı elliyorsun’ dedim. Arabadan indim biraz tartıştık falan. Otelde beni oğlu olarak gösterdi. Yukarı çıktık işte odaya. Sonra ben uyumuştum çok fazla bir şey hatırlamıyorum. Sabah kalktığında kendisi duştan çıkmıştı. Bana ‘günaydın’ dedi. Ben de şaşırdım. Bana ‘dün gece çok iyi bir gece yaşattın’ dedi. Ne dediğini anlamıyordum başım çatlıyordu. Sonra arabaya bindik otelden çıktık. Yolda beni tehdit ediyordu. ‘Eğer bu yaşadıklarım senle benim aramızda kalmazsa seni öldürürüm’ dedi. ‘Yaşatmam seni, Özdere’de dolaşamazsın. Seni gebertiriz. Aileni gebertiriz. İki üç ay bana tecavüz etti."

ÇEKTİĞİ VİDEOLARLA TEHDİT ETMİŞ

Defalarca tecavüze uğrayan K.Ç., M.K.’nın her anı kameraya çektiğini ve her seferinde bu görüntülerle tehdit ettiğini söyleyerek sözlerine devam etti, "Psikolojim bozuldu. Derslere odaklanamıyordum. Çoğu zaman ağlıyordum. Anlatmaya çok ihtiyacım vardı. Sürekli içim içimi yiyordu üzülüyordum. Tehditlerinden korkuyordum ve belki bana yardım edebilir diyerek rehber öğretmenime anlattım. Özellikle videodan çok korkuyordum. Yani ben çırılçıplaktım üzerimde hiçbir şey yoktu. Bir sürü video vardı. Bununla tehdit ediyordu. ‘Herkese izletirim’ demişti."

Yaşanan olayları hatırladıkça kelimeler boğazına düğümlenen baba Ahmet Ç. Defalarca darp edildiğini söyledi. Ayrıca yaşanan çirkin olayın sadece kendi çocuğu için değil binlerce çocuğun yaşamaması için adalet istediğini söyledi. Yaşanan olaylarla ilgili çocuğunun psikolojisinin bozulduğunu söyleyen anne Filiz Ç. (41), "Hayatını kararttılar, Allah onlarınkini de karartsın. Biz tutuklanmasını çok istiyoruz. Biz yeteri kadar yıprandık. Bıktık artık davalardan maddi manevi. Benim çocuğum öyle bir çocuk değildi. Akıllıydı. Hiçbir şeye zarar vermezdi. Hayatını kararttılar Allah onlarınkini de karartsın." ifadelerini kullandı.

KARDEŞİ İSMAİL Ç. YAŞADIKLARINI ANLATTI

K.Ç’nin kardeşi İsmail Ç. Abisinin sopayla dövüldüğü anda olay yerindeydi. O gün yaşadıklarını dehşete kapılarak anlatan İsmail Ç. (14), "Babamı dövmelerinden, ağabeyimi dövmelerinden küfürlerinden ben okula bile gidemedim. Karısı tehditler ediyordu, ağabeyi dövdüler sıra bendeymiş. O anda bende kavga esnasında kaçtım. Ambulansı ve jandarmayı aradım. Ağabeyim ben gittiğimde kanlar içerisinde yatıyordu. Korktum o an psikolojim bozuldu. Ben öldürseler iyi. Babama, anneme tehditler. Adalet istiyoruz. Bu davayı bir türlü bitiremediler. Biz bıktık. Bu dava yüzünden babam o kadar kredi çekti, onlara paramız gitti. Bir an önce bu davanın sonuçlanmasını istiyorum." dedi.

Devlet büyüklerinden yardım isteyen aile sürekli karşı taraftan tehditler alarak darp edildiğini, can güvenliklerinin kalmadığını bu nedenle koruma talep ettiklerini söyledi.

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500