Merakla Beklenen Dizi Başlıyor

Naif hikayelerle toplumun her kesimine hitap eden dizi yaptık diyen “Sevda Kuşu Kanadında” dizisinin başrol oyuncusu Murat Ünalmış ve dizinin bütün ekibi Ankara’da gala için toplandı.


Merakla Beklenen Dizi Başlıyor

Naif hikayelerle toplumun her kesimine hitap eden dizi yaptık diyen “Sevda Kuşu Kanadında” dizisinin başrol oyuncusu Murat Ünalmış ve dizinin bütün ekibi Ankara’da gala için toplandı.


Bugün Ankara’da TRT Arı stüdyosunda “Sevda Kuşun Kanadında” dizisinin galası için bir araya gelen dizi oyuncuları ve başrol oyuncusu Murat Ünalmış kendisine uzatılan mikrofonlara, “1968’li yıllardan 70’li yıllara taşan bir zaman diliminde, bugüne benzer hikayelerin yaşandığı bir dizi çektik. Tarihe bir parça ışık tutarak biraz da kurmaca karakterlerle, ki reel karakterlerle, naif hikayelerimizi bir araya getirdik. Toplumun her kesiminin izleyeceği bir dizi yaptık” ifadelerini kullandı.

Sevda Kuşun Kanadında” dizisinin yapımcısı Ahmet Nesim Şahin, izleyicilerin heyecanla seyredeceği hikayelerden oluştuğunu söyleyerek sözlerine şöyle devam etti, “Akışı çok güzel oldu. 68’li yılların nostaljisine girecek seyirci. Çok hoş olaylarla karşılaşacak. Oyuncu arkadaşlar rollerini çok iyi canlandırdılar. Kendilerinden çok memnunum. Burada onlara herkesin huzurunda teşekkür etmek istiyorum. 1 buçuk, 2 yıldır bu proje ile haşır neşiriz. 9 aydır da kast, senaryo gibi işlerle uğraşıyoruz”

Ayrıca dizinin o dönemdeki tamamen gerçek hikayelere uyarlanarak hazırlandığını söyleyen Şahin, “Çok heyecanlı, çok güzel sahnelerimiz var elimizde. Türkiye’deki dizi sektörünün yapısı gereği iddiasızlık mümkün değil. Toplumun her kesiminin izleyebileceğini düşündüğüm bir iş. Dönem resimleri ile çok güzel şeyler göreceğiz, dönem insanlarını göreceğiz. Dönemin gerçek hikayelerine yedirilmiş kurgu hikayeler seyredeceğiz” diye sözlerine devam etti

Dizide kadın başrol oyuncusu olan Deniz Baysal ekipteki bütün arkadaşlarına teşekkürlerini iletti. Büyük bir ekip olarak başardıkları dizinin kamera önü ve kamera arkasında herkesin büyük emek verdiğini tek dileğinin harcadıkları emeğin karşılığını almak olduğunu söyledi.
 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500