İnanılmaz Düğün Kazası!!!

Trabzon’un Sürmene ilçesinde düğün salonunda, düğün sırasında yaşanan kaza kameralar tarafından görüntülendi. Trabzon’a bağlı Sürmene ilçesinde İsmail KILIÇ isimli vatandaş tarafından işletmesi yapılan düğün salonunda iki gün önce yaşanan kazada, gelin odasından gelin ve damadın salona girişleri için özel olarak tasarlanmış kayık ile misafirlerin önüne çıkacakları sırada nedeni bilinmeyen teknik bir arızadan dolayı kayığın bir ucunun aşağıya doğru inmesi sonucunda gelin ve damat yere düşmüştü. Kaza anı düğünde bulunan misafirler tarafından cep telefonu kameralarıyla çekilerek paylaşınca, video izlenme rekorları kırdı.


İnanılmaz Düğün Kazası!!!

Trabzon’un Sürmene ilçesinde düğün salonunda, düğün sırasında yaşanan kaza kameralar tarafından görüntülendi. Trabzon’a bağlı Sürmene ilçesinde İsmail KILIÇ isimli vatandaş tarafından işletmesi yapılan düğün salonunda iki gün önce yaşanan kazada, gelin odasından gelin ve damadın salona girişleri için özel olarak tasarlanmış kayık ile misafirlerin önüne çıkacakları sırada nedeni bilinmeyen teknik bir arızadan dolayı kayığın bir ucunun aşağıya doğru inmesi sonucunda gelin ve damat yere düşmüştü. Kaza anı düğünde bulunan misafirler tarafından cep telefonu kameralarıyla çekilerek paylaşınca, video izlenme rekorları kırdı.

KAZA TEKNİK OLARAK TESPİT EDİLEMEDİ

Kaza sonrasında düğün salonu sahibi İsmail KILIÇ, kazanın nedeninin teknik olarak anlaşılamadığını söyledi. İsmail KILIÇ sosyal medyada çıkan görüntülerin sadece olay anını gösterdiğini bu görüntülerin gerçeği yansıtmadığını söyledi. KILIÇ ‘ Kazadan sonra yaptığımız araştırmalarda olayın nasıl meydana geldiğini anlayamadık, sistemde birçok güvenlik sistemi işliyor. Kayığın bu şekilde sistem dışına çıkması teknik olarak mümkün görünmüyor dedi. Teknik ekipler yapılan incelemede mekanizmada bir arıza veya  sorun tespit edilemedi. Kayığı taşıyan tellerde veya motorda bir arıza görülmedi. Kazanın nasıl olduğunu anlayabilmek mümkün değil. Kayıkta bulunan çelik teller 4 ton çekebiliyor. Hepimiz Müslümanız inanç sahibiz. Bu kazanın ek açıklaması var Gelin ve Damat’a nazar değdi. Bu olay yaşanacaktı ne yazık ki yaşandı’ dedi.

İsmail KILIÇ ‘haberlerde iddia edildiği gibi halatların kesilmediğini belirterek, Medyada söylendiği gibi halatlar kesinlikle kesilmemiştir. Bu haberler kesinlikle doğru değildir. ‘dedi. Öbür yanda talihsiz kazayı yaşayan Yücel çifti için olayın hemen ertesi gününde ikinci bir düğün organize edildiği, çiftin yarım kalan mutluluklarının tamamlandığı öğrenildi. Kazadan sonra Yücel çiftinin sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.

İŞTE O ANLARIN VİDEOSU


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500