Hollywood Filmleri Gibi Soygun

İstanbul Sancaktepe’de kimliği belirlenemeyen 4 kişi uzun namlulu silahlarla bankanın güvenlik görevlilerini etkisiz hale getirerek 20 bin TL miktarındaki parayı aldılar. Dışlarıda bekleyen plakasız bir araca binerek izlerini kaybettirdiler.


Hollywood Filmleri Gibi Soygun

İstanbul Sancaktepe’de kimliği belirlenemeyen 4  kişi uzun namlulu silahlarla bankanın güvenlik görevlilerini etkisiz hale getirerek  20 bin TL miktarındaki parayı aldılar.  Dışlarıda bekleyen plakasız bir araca binerek izlerini kaybettirdiler.

 

İstanbul Sancaktepe İnönü Mahallesi  İnönü Caddesinde bulunan bir banka şubesi  saat 11:00 sularında kimliği belirsiz kişilerce soyuldu. Uzun namlulu silahlarla banka şubesine giren yüzlerinde maske bulunan 4 kişi banka önce güvenlik görevlisini etkisiz hale getirdi ardından gişelerdeki görevlilerden kasadaki paraları alarak dışarıda bekleyen plakasız araç ile kaçtılar.

Banka soygunu sonrası olay yerine çok sayıda polis  ekibi sevk edildi. Polis ekipleri banka ve çevresinde  geniş güvenlik önlemi alırken, olayla ilgili inceleme başlatıldı. Banka soygunda kullanılan araç ve zanlılar hakkında araştırma devam ediyor.

Olay anında çevrede olan vatandaşlar, zanlıları ellerinde silahlarla bankadan beyaz bir araçla kaçarken gördüklerini söyledi. Soyguncuların yaklaşık 20 bin lira aldıkları öğrenildi.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500