Bursa'da Kundaklama

Bursa'da gece aynı mahallede kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından 3 adet kamyonet kundaklanarak kullanılamaz hale getirildi. Kamyonetlerden birinin içerisinde uyuyan şoförün yangını erken farketmesi üzerine aracı terk ederek olası bir faciadan kurtuldu.


Bursa'da Kundaklama

Bursa’da aynı mahallede park halinde 3 adet kamyonet kundaklandı. Alev topuna dönen kamyonetler görenleri korkuttu. Park halindeki alev topuna dönen 3 kamyondan 1’inin içinde şoförün uyuyor olması ve yangını erken farketmesi üzerine aracı terketti. Olası bir faciadan dönülmüş oldu.Edinilen bilgilere göre olay gece 04:00 sularında Osmangazi ilçesi Fatih Mahallesi’nde meydana geldi. Kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından park halinde bulunan plastik arkasında malzeme yüklü kamyonet kundaklandı. Kısa süre içerinde alev topuna dönen kamyonun içinde uyumakta olan şoförü olayın farkına varır varmaz aracı yara almadan terketti. Aracının alev topuna döndüğünü gören sürücü Mahmut Demir, itfaiye ve polis ekiplerini aradı. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını kontrol altına alarak söndürdü. Söndürme ve soğutma çalışmaları tamamlanan kamyon ve arkasında bulunan eşyalar kullanılamaz hale geldi.

AYNI MAHALLEDE 3 KAMYON DAHA YAKTILAR

Kimliği belirsiz kişi yada kişiler, aynı mahallede bulunan Çeşme sokakta ilk yaktıkları kamyonun 50 metre ilersinde kasasında mobilya yüklü kamyonu ateşe verdiler. Kısa sürede alevlerle kaplanan kamyona ilk müdaheleyi mahalle sakinleri evlerinden kovalarla taşıdıkları suyla söndürdüler. Kontrol altına alınan yangın sonucunda kamyon ve kasasındaki mobilyalar kullanılamaz duruma geldi. Ayrıca Çeşme sokakta bulunan başka bir kamyonu da yakmak istediler. Aynı kişiler bu seferde 3. kamyonun brandasını ateşe verdiler.

Mahallede oturanlar çıkan bu 3.yangınada kendileri müdahele ederek yangın büyümeden kontrol altına aldılar. Aynı mahallede yaşanan 3 kundaklamanın sonucunda bölgeye çok sayıda polis ve güvenlik ekibi sevk edildi. Olay yeri inceleme ekipleride mahallede ve araçlar üzerinde detaylı inceleme yaptılar. Polis ekipleri şüphelileri yakalamak için olay yerinde geniş çaplı operasyon başlatırken olayla ilgili soruşturma yapılıyor.
 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500