Giresun’da Babalar ve Çocukları Futbol Karşılaşmasında Buluştu

Türkiye genelinde 45 ilde uygulanmakta olan,babalar ile çocukların arasındaki bağı daha da kuvvetlendirmeyi, sosyal paylaşımlarını artırabilmeyi ve onları eğlenceli bir etkinlikte bir araya getirmeyi hedefleyen Şampiyonum Sensin projesi Giresun’da da gerçekleştirildi.


Giresun’da Babalar ve Çocukları Futbol Karşılaşmasında Buluştu

Türkiye genelinde 45 ilde uygulanmakta olan, babalar ile çocukların arasındaki bağı daha da kuvvetlendirmeyi, sosyal paylaşımlarını artırabilmeyi ve onları eğlenceli bir etkinlikte bir araya getirmeyi hedefleyen Şampiyonum Sensin projesi Giresun’da da gerçekleştirildi.

Sayca İlkokulu tarafından organize edilerek, babalar ve çocukları futbol karşılaşmasında buluşturan proje Giresun gençlik merkezi futbol sahasında gerçekleştirilirken renkli görüntülere sahne oldu.


Açıklamada bulunan Anasınıf öğretmeni Furkan YURT, "Bu bir e­twinning projesi. Türkiye’de 45 ilde uygulanmakta, Giresun’da projeyi Sayca İlkokulu anasınıfı öğretmeni olarak ben yürütüyorum. Bu projenin amacı Giresun’da çocuklar ve babaları bir araya getirmek, birlikte etkili, eğlenceli bir aktivite yapmak ve babaları hem eğitimin içine almak hemde çocuklarla babalar arasında sağlam ilişkiler kurabilmek.

Bu kapsamda bugün burada 24 Kasım Anaokulu Minik Eller sınıfı ile bir futbol karşılaşması yapıyoruz. Babalar çocukları adına maç yaparken çocuklar da babalarını destekleyecekler. Projemiz şuanda da çok eğlenceli geçiyor. Projenin bu ilk dönemki ayağıydı, ikinci dönem aynı şekilde başka bir etkinlikte yine babalarla çocuklarımızı farklı etkinliklerde bir araya getiren uygulamalarımız olacak.” dedi.


Program sonunda etkinliğe katılan velilerin madalyaları bizzat çocuklar tarafından verilirken, Okul Müdürü Abdulvahap ALTUNTAŞ tarafından datüm velilere katılım belgesi takdim edildi.


Etiketler: giresun babalar çocukları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500