Erhan Çelik'ten Boşanma Açıklaması !

İki yıl önce gazeteci Erhan Çelik ile hayatını birleştiren Gülben Ergen'in boşanma kararı aldığı iddia edildi. Bu iddiaların kendisine sorulduğu Ergen; "Amerika'ya gidiyorum, cevap hakkımı döndüğümde kullanmak istiyorum" şeklinde açıklama yaptı.


Erhan Çelik'ten Boşanma Açıklaması !

İki yıl önce gazeteci Erhan Çelik ile hayatını birleştiren Gülben Ergen'in boşanma kararı aldığı iddia edildi. Bu iddiaların kendisine sorulduğu Ergen; "Amerika'ya gidiyorum, cevap hakkımı döndüğümde kullanmak istiyorum" şeklinde açıklama yaptı. Oğulları Atlas, Ares ve Güney'in babası Mustafa Erdoğan'la 7 yıllık evliliğinin ardından Nisan 2012'de ayrılan Gülben Ergen yaklaşık bir yıldır beraber olduğu televizyoncu Erhan Çelik'le 2014 yılında dünya evine girmişti. Bir televizyon kanalında ekranlarında yayınlanan magazin programında Gülben Ergen ve Erhan Çelik'le ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.

İki Taraftan da İddialara Yalanlama Gelmedi

 'Soyadın benim soyadımdır' diyen aşk duası yapan Gülben Ergen ve Erhan Çelik çiftinin boşanmanın eşiğine geldikleri, evliliklerinin çatırdadığı iddia edildi. İkilinin evde çıkan büyük bir kavgadan sonra bu kararı aldığı iddia ediliyor. Erhan Çelik'in kavga sonrası evi terk ettiği de iddialar arasında. Gülben Ergen ise bu iddiaların ardından  programa yaptığı açıklamada bunun cevabını daha sonra vereceğini açıkladı: "Çocukların ara tatilleri var, Amerika'ya gidiyoruz. Cevap hakkımı döndüğümde kullanmak istiyorum." diyen Ergen herhangi bir yalanlamada veya itirazda bulunmadı.

Erhan Çelik Sosyal Medya Hesabından Açıklama Yaptı

Erhan Çelik'in açıklaması şöyle: "Bugün çıkan haberlerle ilgili doğru bilgiyi birinci elden alabilmeniz adına aşağıdaki duyuruyu sizinle paylaşmak istedim.

“Kendisine büyük sevgi ve sadakatle bağlı olduğum Sayın Gülben Ergen hanımefendi ile güzel başlayan evliliğimizi son dönemde bir hayli yıprattık ve tükettik. Bu nedenle doğru tercihin yollarımızı ayırmak olduğunu düşünüyorum. Kendimizi daha fazla birlikte yaşamaya zorlamanın doğru olmayacağından hareketle mahkemeye başvurumu yaparak boşanma davası açtım. Her ikimizin yolunun hayırlı ve açık olmasını diliyorum." Şeklindeki açıklamasıyla olayın akıbetini netleştirdi.

Erhan Çelik'in açıklamasının ardından Gülben Ergen de Instagram hesabından boşanacaklarını doğruladı. Ergen, şunları yazdı: “Yoluma tek başıma devam etmeye karar verdiğim doğrudur...Kararım en hayırlısıdır... Bundan sonra yolum hep aydınlık ve ışıklıdır. Olan her ne ise benim ve oğullarım için en hayırlı olandır.”


Etiketler: gülben ergen erhan çelik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500