Kerimcan Durmaz Askere Mi Gidiyor !

Sosyal medyanın en renkli isimlerinden olan Kerimcan Durmaz'ın askere gideceği konuşuluyor.


Kerimcan Durmaz Askere Mi Gidiyor !

Kısa süre önce Snapchat’te “Ablan Star Bebeğim” sözleriyle çektiği videolarla oldukça hızlı bir şekilde popüler olan Kerimcan Durmaz yine gündemde. Sosyal medyanın en renkli isimlerinden olan Kerimcan Durmaz'ın askere gideceği konuşuluyor. Twitter'da açılan " #kerimcandurmazasker " hashtagi ile kullanıcılar yaklaşık 2 binden fazla tweet attı.

Kerimcan'ın askere gideceği iddiası askerlik sevk kağıdının ortaya çıkmasıyla güçlenirken, statüsü ise yedek subay olarak görünüyordu. Instagram'da 1 milyon 500 bin takipçisi olan Kerimcan Durmaz, Snapchat'te çektiği kısa videolar ile fenomen haline gelmişti. Binlerce hayranı olan Durmaz'ın askere gideceği sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Adına Sevk Kağıdı Paylaşıldı

Kısa sürede binlerce kişi tarafından paylaşılan sevk kağıdının aslı ortaya çıktı. Belgenin Kerimcan Durmaz ile aynı adı taşıyan başka birine ait olduğu anlaşıldı. 1994 doğumlu Durmaz, verdiği bir röportajda, eğitim durumunun lise olduğunu söylemiş ve şu açıklamayı yapmıştı; “Aşkım ben lise mezunuyum, tam sınav döneminde böyle bir popülerlik olduğu için üniversiteye ara verdim sadece. İşlerim hafifledikten sonra, kafamı kaldıracak zaman bulduğumda gitmek istiyorum.” Sonuç olarak Kerimcan Durmaz’ın şimdilik askere gitmediği anlaşıldı. 

 


Etiketler: kerimcan durmaz kerimcan asker
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500