Erdal Beşikçioğlu Yine Muhteşem Bir Projeyle Ekranlarda Olacak

ABD’de izlenme rekorları kıran “Beyaz Gölge”den uyarlanacak diziyle Erdal Beşikçioğlu ekranlara geri dönüyor. Uyarlanacak dizinin adı “Efsane” olacak.


Erdal Beşikçioğlu Yine Muhteşem Bir Projeyle Ekranlarda Olacak

ABD’de izlenme rekorları kıran “Beyaz Gölge”den uyarlanacak diziyle Erdal Beşikçioğlu ekranlara geri dönüyor. Uyarlanacak dizinin adı “Efsane” olacak. Kanal D’nin yeni dizisi ‘Efsane’nin kadın başrol oyuncusu da belli oldu. ABD yapımı ‘Beyaz Gölge’ dizisinden esinlenilerek hayata geçirilen projede Erdal Beşikçioğlu’na Gökçe Bahadır eşlik edecek. Yapımını D Productions’ın üstlendiği, Efsane dizisinin aralık ayında Kanal D’de yayınlanması planlanıyor. Ayrıca dizi oyuncu kadrosunu da tamamladı.

1978-1981 yılları arasında tüm dünyada izlenme rekorları kıran ABD yapımı “Beyaz Gölge”den (The White Shadow) esinlenilerek hayata geçirilen projede Erdal Beşikçioğlu ve Gökçe Bahadır başrolleri paylaşacak. Beşikçioğlu dizide Tarık adlı bir basketbol koçunu, Bahadır ise ona âşık bir öğretmeni canlandıracak.

Edinilen bilgilere göre kadrosunda Rojda Demirer’in de yer aldığı dizinin,  “Kiralık Aşk”, “Küçük Ağa”, “Krem” gibi dizilerde rol alan oyuncu Devrim Yalçın yönetmenliğini yapacak.


Etiketler: gökçe bahadır erdal beşikçioğlu beyaz gölge efsane dizisi rojda demirer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500