Ameliyat Olduktan Sonra Fatma Girik’ten Açıklama

Yeşilçam’ın en iyi kadın oyuncularından Fatma Girik, kalça eklemindeki rahatsızlık nedeniyle ameliyat oldu. Sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Fatma Girik'i, Hülya Koçyiğit hastanede ziyaret etti.


Ameliyat Olduktan Sonra Fatma Girik’ten Açıklama

Yeşilçam’ın emektar oyuncularından Fatma Girik rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaptığı açıklamada, “Geçen hafta perşembe günü hastaneye geldim. Şu an sağlıkla ilgili çok iyiyim. Aniden çıkmış bir şey diyorum ben ama doktorum değil diyor. Aniden ayağım ağrımaya başladı. Buraya geldim. Eksik olmasın doktorum beni tamir etti” dedi.

Fatma Girik’in doktoru Liv Hospital Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doç. Dr. Çağatay Öztürk ise ünlü sanatçının hayati tehlikesinin bulunmadığını belirterek, “Git gide artan bir kalça ağrısı vardı. Geçen hafta itibarıyla artık yürüyemez hale gelmişti. Yapılan tetkiklerde kalça ekleminde bir dejenerasyon saptadık ve kalça eklemini protezle değiştirdik. Ameliyattan bir gün sonra yürütmeye başladık. Şimdi ameliyatın 1. haftasına yaklaşıyoruz” dedi.

Girik’ in müşahede altına tutulduğunu belirten Doç Dr. Öztürk, “Şuan yürüyor. Bir, iki gün daha hastanede fizik tedavi süreci var. Ondan sonra eve çıkaracağız. Muhtemelen hafta başında taburcu edilir” şeklinde konuştu.Yeşilçam filmlerinin unutulmaz isimleri arasında yer alan Fatma Girik, Türkiye sinemasında sayısız filmde rol almış, 90’lı yılların ortasında Şişli Belediye başkanlığı yaparak siyasete de atılmıştı.

Sanatçı Dostu Hülya Koçyiğit Yalnız Bırakmadı

Fatma Girik’in ameliyat olduğunu öğrenen Hülya Koçyiğit de hastaneye koşarak, eski dostuna geçmiş olsun dileğinde bulundu.Türk sinemasının en önemli isimlerinden Fatma Girik’in, birkaç gün daha hastanede fizik tedavi süreci geçirdikten sonra taburcu edileceği açıklandı.


Etiketler: fatma girik hülya koçyiğit fatma girik açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500