The Walking Dead 7.Sezonda Yayın Yasağı! İnternette izlemek yasaklandı

The Walking Dead 7.Sezon 1. Bölümü geçen hafta Amerikan kanalı AMC televizyonunda yayınlandı. The Walking Dead 7.Sezon 2.Bölümü'de aynı kanalda ekranlara geldi. Ancak ülkemizde yeni sezonla birlikte The Walking Dead nereden izlenir, The Walking Dead 7. Sezon hangi kanalda gibi sorular artmaya başladı. Çünkü dizinin yeni sezonda tüm yayın haklarını bir TV kanalı tarafından satın alınarak internet yayınlarına yasak getirildi.


The Walking Dead 7.Sezonda Yayın Yasağı! İnternette izlemek yasaklandı

Geçtiğimiz hafta pazar günü Amerikan televizyonu AMC'de ilk bölümü yayınlanan The Walking Dead 7.Sezonu Türkiye'den de binlerce hayranı büyük bir merakla bekliyordu. Ancak dizinin yayın hakları tek bir kanal tarafından satın alınınca internet yayınlarına syasak getirildi. The Walking Dead 7. Sezonu eskisi gibi rahat izlenemeyecek.

Türkiye'de biçok dizide alt yazılı olarak yayınlanan The Walking Dead gelen yayın yasağından sonra bilinen internet sitelerinden bir bir kaldırılmaya başlandı. Tükiye'de The Walking Dead dizisinin yayın hakları sadece Turkkcell Tv ve FX kanalında olacak. Haberlerweb.com yayın ekibi olarak yaptığımız araştırmalara göre ülekmizde bulunan The Walking Dead hayranları oldukça fazla ve gelen bu yayın yasaklarından hiç hoşnut değiller.

Dizinin 2.bölümünde adeta Negan rüzgarı esti. Rick ve ekibi Negan'ın eline geçtikten sonra işleri bir hayli zor görünüyor. Negan karakterini daha önce Extant, The Good Wife ve Greys Anatomy dizilerinden bildiğimiz Jeffrey Dean Morgan canlandırıyor.

The Walking Dead 7.Sezon 2.Bölüm 

Geçen hafta ilk bölümüyle ekranlara gelen The Walking Dead 7.sezon 1.bölümde adeta heyecan ve adrenalin fırtınası estirdi. Negan'ın eline geçen Rick ve ekibi toprak üzerinde sıraya dizilerek dizlerinin üzerine çöktürüldüler. Negan elindeki sopayla içerinden birisini sçecerek onların kendi ekibinden öldürdükleri adamların yerine öldüreceğini söyledi. Daha sonra "Portakalı soydum, baş ucuma koydum..." anlamına gelen, "Eeny, meeny, miny, moe" tekerlemsiyle Abraham'ı seçti. Abraham'ın kafasını elindeki sopayla vurarak paramparça etti.  Daha sonra kıpırdayan yada sesini çıkaran olursa Carl'ın diğer gözünü de çıkarmakla tehdit etti. Daha sonra tekrar aynı tekerlemeyle Glenn'i seçti ve onuda elindeki sopasıyla kafasını parçalayarak öldürdü.

Tam ayrılacağı sırada Rick'in eline bir balta verdi ve Carl'ın kolunu kesmesini istedi. Rick için hayatının en zor saniyleri başladı. Çaresizlik içinde ne yapacağını şaşıran Rick, son anda Negan'ın kararından vazgeçmesiyle kurtuldu.Ekran başındaki izleyiciler ise bir anda Glenn ve Abraham'ın acısını unutturacak bu olay karşısında rahat bir nefes aldı. Negan ayrılırken bundan sonra Rick ve grubundakilerin kendine bağlı olmasını ve kendisine hizmet edeceklerini söyledi.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
selman     2017-02-09 ulan güzel diziydi . niye yayın yasağı getiriyorsunuz . hurşitlerrrrrrrrrrrrr
furkan     2016-12-17 ulan bir filmi çok gördünüz be ben bu film için geceleri uyumadım yazıklar olsun birdaha da bu filmi izlemem belki izleyici kaybettikten sonra akılları başlarına gelir
Bayram     2016-11-03 Yazıklar olsun ya ne diyeyim zevkle izlediğimiz ender dizilerdendi ona da engel koydular ne yapsın bu millet ne izlesin ??