Galatasaray Milan Baroş'u Unutmadı

Galatasaray eski futbolcusu Milan Baroş'u unutmadı. Milan Baros'un doğum gününü resmi Twitter hesabı üzerinden kutlayan Galatasaray, Mutlu Yıllar Milan Baros mesajını paylaştı.


Galatasaray Milan Baroş'u Unutmadı

Galatasaray eski futbolcusu Milan Baroş'u unutmadı. Milan Baroş'un doğum gününü resmi Twitter hesabı üzerinden kutlayan Galatasaray, Mutlu Yıllar Milan Baroş mesajını paylaştı.

Eski futbolcusunu unutmayan Galatasaray Twitter aracılığı ile kutlamada bulundu. Bir dönem oynadığı futbol ve attığı goller ile takımını sırtlayan yıldız futbolcu için doğum günü mesajı paylaşan Sarı Kırmızılı ekip, sonrasında ise Cumhuriyetimizin 93. Kuruluş Yıldönümünü kutlamayı ihmal etmedi. 

Milan Baroş'un doğum gününü kutlayan Galatasaray'ın bu mesajının altına ise Sarı Kırmızılı taraftarlardan üst direk tepkisi geldi. 2012 yılında Fenerbahçe Galatasaray derbisinde topu üst direkten dönen Milan Baroş için bu pozisyon hatıralara kazınan bir anı olmuştu. 

milan baroş

Galatasaraylı taraftarlar içinde ayrı bir yeri olan Milan Baroş için kutlama mesajları da devam ediyor. Başarılı futbolcunun resmi Twitter hesabından başta sarı kırmızılı taraftar olmak üzere çok sayıda seveninin Tweet'i Retwit ediliyor. Bizlerde haberlerweb.com olarak bir dönem ülkemizde forma giyen ve attığı goller ile futbol adına güzel görüntüler izleten Milan Baroş'un doğum gününü kutlarız.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500