Hanife Bayhan Aşkı Evlilik Yolunda

Hanife ve Bayhan arasında Zuhal Topalla İzdivaç programında başlayan ilişki hız kesmeden devam ediyor. Hanife'ye talip olarak gelen ve Hanife'yi etkilemeyi başaran Bayhan, Hanife ile hem üzüntülerini hem de mutluluklarını paylaşabildiklerini dile getirmişti.


Hanife Bayhan Aşkı Evlilik Yolunda

Bayhan'a kendi elleriyle hazırladığı pastayı getiren Hanife, Bayhan'dan etkilendiğini milyonların önünde itiraf etmişti. Kendisine gelen adayları kolay kolay beğenmeyen ve kolay kolay kimseye evet cevabı vermeyen Hanife, Bayhan ile başladığı ilişkinin kendisi için doğru adım olduğunu açıkladı. 

Katıldığı ses yarışması ile milyonları büyüleyen Bayhan ise uzun süren sessizliğini katıldığı Zuhal Topal'la İzdivaç programında bozmuştu. Hanife'ye talip olarak gelen Bayhan, hem konuşması hemde söyledikleri ile Hanife'nin gönlünü kazanmayı başardı. 

Aralarındaki ilişkide herşeyin yolunda gittiğini açıklayan Bayhan ve Hanife, sık sık olmasa da tartıştıklarını, bazı konularda fikir ayrılığına düştüklerini dile getirdi. Bayhan'a karşı beslediği duyguların oldukça derin olduğunu dile getiren Hanife, ben Bayhan'a zaman ayırmaktan dolayı oldukça memnunum dedi. 

zuhal topal bayhan hanife

Hanife ile başladığı ilişkilerine dolu dizgin devam eden Bayhan'ın Deniz'e mesaj atması ise stüdyoda gergin dakikalar yaşanmasına neden oldu. Hastalığı nedeniyle Bayhan'ın kendisine mesaj attığını belirten Deniz, Bayhan ile önceden de tanıştıklarını, Bayhan'ın yaptığının ise oldukça centilmen bir davranış olduğunu dile getirdi. 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500