Baha ve Naz Roman Dansı ile Büyüledi

Uzun bir ayrılığın ardından bir araya gelen Baha ve Naz, Zuhal Topal'la programını izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşattı. Geçtiğimiz günlerde de birlikte Hint dansı yapan ikili bu kez roman dansı ile izleyenlerin karşısına çıktı. Baha ile Naz geçtiğimiz günlerde tekrardan bir araya gelme kararı almıştı.


Baha ve Naz Roman Dansı ile Büyüledi

Güzel bir evlenme teklifi ve gelinlik ile Naz'ın karşısına çıkan Baha, canlı yayını izleyen herkesi şaşırtmış ve önümüzdeki günlerde gelecek evlenme teklifinin sinyalini vermişti. Uzun süren ayrılığın ardından tekrar bir araya gelen ikili aşklarına da dolu dizgin devam ediyor. Naz'ın kendisini Baha'ya affettirmesinin ardından ikili ilişkilerine tekrar başladı ve evlilik yolunda ilerleme kararı aldı. 

Roman dansına hiç çalışmadıklarını belirten Naz'ın Baha'ya uyum sağlaması ise dikkat çekti. Canlı yayında roman dansı ile izleyenlerin karşısına gelen ikiliye loca da bulunan adaylar da düğün olsa da halay çeksek diyerek, Naz ve Baha arasındaki birlikteliğin evliliğe gitmesi gerektiğini belirtti. 

Baha ile Mutluyum

Baha'nın canlı yayında yaptığı demo evlilik teklifinden mutlu olmadığını, Baha'nın daha iyilerini yapabileceğini bildiğini belirten Naz, Baha'nın daha güzel bir evlilik teklifi yapmasını beklediğini belirtti. Baha ise bu durum karşısında önümüzdeki günlerde bu teklifi yapacağının sinyallerini verdi.zuhal topal baha naz

Baha ile mutlu olduğunu dile getiren Naz, bana Eyfel Kulesinde evlilik teklifi yapabilirsin diyerek, beklentilerini dile getirdi. Naz ise evlilik için çok erken olduğunu, düşündüğü tarihin ise 2018 yılında olabileceğinin altını çizdi.

Naz'ın beklediği evlilik teklifinin nasıl olduğunu bildiğini belirten Baha, sana güzel bir yerde en iyi şekilde evlenme teklifi yapacağım dedi. Naz ve Baha aralarında yaşanan tüm sorunlara rağmen aşklarına dolu dizgin devam ediyor. Sizlerde Naz ve Baha ile ilgili yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum alanından bizlere iletebilisiniz.

naz baha roman dansi

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500