Melisa ve Melih Olanlara Rağmen Yeniden Dedi

Zuhal Topal'la da bir araya gelen Melisa ve Melih bir süre önce yaşadıkları ilişkiyi sonlandırma kararı almış, bunun üzerine Melisa ile Deniz arasında bir ilişki başlarken, Melih'de locada oturmayan ve dışarıdan tanıdığı bir bayan ile evlilik yolunda ilerleme kararı almıştı.


Melisa ve Melih Olanlara Rağmen Yeniden Dedi

Uzun bir süre önce bir araya gelen Melisa ve Melih, ayrılıklarının sonrasında bir daha bir araya gelmeyeceklerini dile getirmişti. Ancak tüm yaşananlara rağmen Melih ve Melisa yeniden bir araya geldi. İkilinin onca olayların ardından tekrardan bir araya gelmesi ise izleyenleri şaşırttı. 

Melih ve Melisa birlikte çıktıkları kahvaltıda konuşma fırsatı bulan ikili, yinede barıştıklarını söylemekten çekindi. Melih'e bir şans daha verme yolunda ilerleyen Melisa, Melih'in kendisine kahvaltı hazırlamasının yeterli olmadığını belirterek, Melih'i affetmem için daha fazlasını yapması gerekiyor dedi. 

Melih Eski Talibini Aradı

Melisa'nın Melih'i affetmemesinin bir diğer nedeni ise Buse ve Melih arasında yaşanan yakınlaşma oldu. Dün akşam dışarı çıkan Melih, Buse'yi arayarak gideceği yerin adresini vermiş. Melih ise Buse'yi aramasının tek nedeninin adres tarifi olduğunu, gideceği yerin adresini bilmediği için Buse'yi aradığını belirtti. Melisa ise bu durum karşısında bende bir yere giderken eski taliplerimi arayacağım dedi. 

Melih'in kendisini araması üzerine Melisa'yı arayacak Melih'in kendisini aradığını söyleyen Buse, canlı yayına telefon ile katılarak, Melih'in kendisine adres sorduğunu doğruladı.Buse ise Melih'in kendisini aramasını eleştirerek, telefonunda internet var istesen aradığın yeri bulabilirsin dedi. Daha öncede İnstagram üzerinden Melih'in kendisine mesaj yazdığını belirten Buse, Melih'in davranışlarının tutarsız olduğunu söyledi.

Melih'in kendisine argo kelimeler kullandığınında altını çizen Buse, sen bu söylediklerinin bedelini ödeyeceksin, ben şikayetçiyim dedi. Melih'in kendisi için 15-20 dakikalık bir insan olduğunu da belirten Buse, Melih'in kendisini aramamasını istedi.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500