Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'den Nefes Kesen Sahneler

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün başrollerini paylaştığı Kara Sevda dizisi bu akşam yeni bölümüyle hayranlarına hüzünlü ve heyecanlı dakikalara yaştamaya devam edecek.


Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'den Nefes Kesen Sahneler

Büyük bir izleyici kitlesine sahip Kara Sevda dizisi bu akşam hayranlarını yeni bölümüyle ekran başına kitleyecek. Dizinin başladığı ilk günden beri aralarında yaşanan tutkulu aşk ve bir türlü kavuşamayan çiftin bu akşamki bölümünde bir kez daha izleyicilerini ekran başına kitleyecek.

Dizide Kemal karakterini canlandıran Burak Özçivit ve Nihan karakterini canlandıran Nihal Atagül aşkı efsaneleşmeye devam edecek. Haberlerweb ekibi olarak dizinin tüm ayrıntılarını sizler için derledik. Bu akşam ekranlara gelecek yeni bölümde Kemal ve Nihal bu sefer aynı uçakta yan yana gelecekler.

Başrollerini Burak Özçivit, Neslihan Atagül ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı Kara Sevda dizisi izleyicilerine bu akşamki yeni bölümünde de heyecanlı dakikalar yaşatacak. Kemal ve Nihal tesadüf eseri aynı uçakta karşılaşırlar. İkisi de bu tesadüf karşısında büyük şok yaşarlar. Nasıl aynı uçakta olduklarına anlam veremezler. Tam o sırada Emir karakterini canlandıran Kaan Urgancıoğlu'nun dizideki rol gereği babası Nihal ve Kemal'in aynı uçakta olduğunu öğrenir. Vakit kaybetmeden Kemal ile Nihan'ın aynı uçakta seyahat etmekte olduğunu Emir'e anlatır. Emir öğrendiği bu haber karşısında nasıl tepki vereceği büyük merak konusu. Yepyeni heyecanlı sahneleriyle izleyicilerini ekran başına kitleyecek Kara Sevda dizisi yeni bölümüyle bu akşam izlenebilecek.

Geçen hafta yayınlanan bölümü hatırlatacak olursak, Kemal Deniz'in kendi kızı olduğuna çok inanr ve bir şekilde Deniz'i DNA testi yaptırmaya ikna eder. Yapılan test sonucunda Deniz'in tahlilleri Kemal ile uyuşmadığını dolayısıyla kendi kızı olmadığını anlar. Fakat bunun Emir Kozcuoğlu kumpası olduğunu anlayamaz ve Asu ile isteksiz şekilde birlikteliğine devam eder. Nihan ise Emir'i bitirmeye kararlıdır ve Leyla ile işbirliği yapmaya başlar. Ancak Emir'i bitirmek sandığı kadar kolay değildir.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500