Müge Anlı Atilla Makta'nın Cezasını Açıkladı

Müge Anlı ve ekibi tarafından Fulya Özdemir cinayetinin aydınlatılması için yaptığı çalışmalar neticesinde yakalanan katil zanlısı Atilla Makta bugün savcı karşısına çıkartıldı.


Müge Anlı Atilla Makta'nın Cezasını Açıkladı

Antalya Kaş'ta yaşayan 29 yaşındaki Fulya Özdermir'i boğduktan sonra bıçaklayarak öldüren Atilla Makta dün Lüleburgaz'da anneannesinin evinde yakalanmıştı. Müge Anlı tarafından adım adım takip edilen cinayet süreci ve zanlının mahkeme süreci bugünkü programında gündem konularından biriydi.

Atilla Makta'nın Fulya Özdemir'i öldürdüğü gün anneannesinin evine gitmesi ve orada yakalnması Müge Anlı ve ekibini harekete geçirdi. Bugün Lüleburgaz'da anneannesinin evinde yakalandığı anneannesinin evine giden Müge Anlı ve ekibi yaşlı kadınla konuştular. Anneannesinin evinde Fulya'nın fotoğrafını göstererek kız arkadaşı olduğunu ve rahat tavırlar sergilediğini söyleyen anneannesi öldürdüğü kızın ailesine başsağlığı diledi. Haberlerweb ekibi olarak dün yayınladığımız haberde Atilla Makta'nın rahat tavırlarından bahsetmiştik.

Bugün savcı karşısına çıkan Atilla Makta cinayetten dolayı pişman olmadığını söyledi. Anneannesinin evinde bulunduğu ırada televizyonda adının geçtiğini duyan anneannesi Atilla Makta'ya "Ne yaptın kıza" diye sorması üzerine Atilla Makta da "paketledim" cevabını vermiş.

Ankara'lı olan Fulya Özdemir, cenazesi adli tıp kurumunda işlemleri tamamlandıktan sonra ailesine şu saatlerde teslim edildi. Bugün kızlarının cenazesini teslim alan aile Ankara'da defnedilmek üzere yola çıkacaklar. Ankara Karşıyaka mezarlığında defnedilecek Fulya Özdemir için bugün öğlen namazına müteakip cenaze namazı kılınacak.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500