Müge Anlı Beratcan Karakütük'ün Katil Zanlısının Cezasını Açıklayacak

Müge Anlı ve ekibi tarafından Beratcan Karakütük cinayetinin katil zanlısı Engin'in bugün görülecek duruşmasını takip ediliyor. Ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle yargılanacak Engin'in cezasının bugün kesinleşmesi bekleniyor.


Müge Anlı Beratcan Karakütük'ün Katil Zanlısının Cezasını Açıklayacak

Bugünkü Müge Anlı'nın konuğu olarak Beratcan Karakütük'ün katil zanlısı Engin'in ailesini konuk etti. Beratcan Karakütük'ün bugün görülecek duruşmasında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verilmesi bekleniyor.

Müge Anlı'nın programına katılan Beratcan'ın katil zanlısı Engin'in ailesi oğlunun en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyor. Aynı zamanda tutuksuz yargılanan Beratcan'ın annesininde ceza almasını istiyorlar. Oğlunun duruşmasna katılmak yerine Müge Anlı'ya katılan katil zanlısı Engin'in annesi Beratcan'ın annesinin oğlunu kandırdığını ve onun etkisiyle Beratcan'ı öldürdüğünü iddia etti.

Müge Anlı kimse kimseyi öldür dediği için birini öldürmez diye zanlının annesini sakinleştirmeye çalıştı. Haberlerweb ekibi olarak bugün görülecek duruşmanın tüm ayrıntılarını aktarmaya devam edeceğiz. Engin'in annesi Beratcan'ın annesinin daha önceden başının açık olduğunu ve oğlunu hep etkilemeye çalıştığını söyledi. Ancak Beratcan öldükten sonra başını kapatarak insanları kandırmaya çalıştığını onunda en ağır şekilde oğluyla beraber cezalandırılmasını istedi.

Müge Anlı ve ekibi bugün görülecek duruşmanın ayrıntılarını adım adım aktarmaya devam edecek. Ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle yargılanan Endin'in cezasının bugün kesinleşmesi bekleniyor. 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500