Müge Anlı'da 13 Yaşındaki Hatice Kübra Bulundu

Geçtiğimiz hafta çarşamba günü evinin önünde oynarken kaybolan 2 buçuk yaşındaki Hatice Kübra ailesine kavuştu. Müge Anlı'dan yardım isteyen Hatice Kübra'nın annesi kızının bulunması için sonuna kadar mücadele edeceği açıklamıştı.


Müge Anlı'da 13 Yaşındaki Hatice Kübra Bulundu

Müge Anlı'nın programına konuk olan Hatice Kübra'nın annesi kızının bulunması için yardım istedi. Gaziantep'te oturdukları evin önünde oynarken kaybolan kızı bulununcaya kadar vazgeçmeyeceğini söylemişti.

İkiz kardeş olan Hatice Kübra kardeşi ile evleninin önünde oynarken çarşamba günü biranda kaybolmuştu. Günlerdir küçük kızlarını arayan aile en sonunda Müge Anlı'ya başvurarak kızlarının bulunmasını istedi. Geçtiğimiz hafta aynı şekilde evlerinin önünde oynarken kaybolan minik Irmak'ın haberlerini izleyen anne kızı için telaşlanmıştı. Kızınında başına minik Irmak'ın yaşadıklarının gelmesinden korkan anne İstanbul'a gelerek Müge Anlı'dan yardım istedi.

Müge Anlı Hatice Kübra'nın bulunabilmesi için çalışmalara başladı. Ancak geçtiğimiz hafta cuma günü minik Irmak'ın komşusu tarafından öldürüldüü öğrenildiğinde Hatice Kübra'da kaçıranlar tarafından evlerine sağ salim bırakıldı. Hatice Kübra'nın annesinin Müge Anlı'nın programındaki kararlılığından dolayı kaçıranların korkarak bıraktığı tahmin ediliyor. 

2 buçuk yaşındaki Hatice Kübra'nın kaybolduğu gün mahalledeki ve marketteki kamera kayıtları incelendi. İncelenen kayıtlarda bir kadının Hatice Kübra'yı mahalledeki bakkala götürerek çikolata aldığı görülüyor. Daha sonra mahallelerinden önde kaçıran kadın arkadan Hatice Kübra yürüyerek gittikleri kameralara yansıyor. Kameradaki görüntülerde kadın gayet soğukkanlı ve önden etrafını kontrol ederek yürürken 2 buçuk yaşındaki Hatice Kübra yanındaki arkadaşı ile kadının arkasından yürümeye devam ediyor. mahalleden ayrıldıktan sonra Hatice Kübra'nın elinden tutan kadın kayıplara karışıyor.

Ancak Geçtiğimiz hafta Hatice Kübra Gaziantep'teki evlerinin önüne sapasağlam kaçıranlar tarafından bırakıldı ve aile kızına kavuşmanın mutluluğunu yaşadı. HAtice kübra henüz 2 buçuk yaşında olmasından dolayı başına gelenlerden habersiz olarak ailesine kabvuşmanın mutluluğunu yaşıyor. Güvenlik ekipleri kaçıranları tespit etmek için çalışmalara devam ediyor.

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500