Fulya Özdemir'in Cansız Bedeni Ormanlık Alanda Bulundu

İsviçre'de yaşayan Eyvaz Özdemir, 15 Ekim tarihinden beri Antalya Kaş'ta yaşayan 29 yaşındaki Fulya Özdemir'den haber alamıyordu. Müge Anlı'dan yardım isteyen Fulya Özdemir'in babası kızının bulunmasını istedi.


Fulya Özdemir'in Cansız Bedeni Ormanlık Alanda Bulundu

İsviçre'de yaşayan Eyvaz Özdemir, 29 yaşındaki Antalya Kaş'ta tek başına yaşayan ve cam,seramik ve resim ile geçimini sağlayan kızı Fulya Özdermir'den 15 Ekim tarihinden beri haber alamıyordu. yaklaşık 10 gündür Kaş ilçe jandarma ekipleri Fulya'yı bulabilmek için arama çalışmaları yürütüyordu.

Fulya Özdemir'in kaybolmadan önce enson arkadaşı olduğu tahmin edilen Atilla Makta isimli şahısla irtibatı olduğu tespit edildi. Kaybolduğu gün Atilla Makta'nın araının bagajından Fulya Özdemir'e ait çanta ve eşyaları bulundu. 

Fulya Özdemir'in bulunabilmesi için çalışmalara başlayan Müge Anlı ve ekibi Kaş ilçe Jandarma ekipleri ile irtibata geçti. Dün akşam saatlerinde ormanlık alandan gelen kötü kokular üzerine yakınında bulunan lojmandan şikayetler geldi. Kokunun geldiği bölgeye hareket eden ekipler battaniyeye sarılı halde Fulya Özdemir'in cansız bedenine ulaştılar. Fulya Özdermirin cansız bedeni Atilla Makta'nın oturduğu lojmanların 100 metre ilersindeki ormanlık alanda olması dikkat çekti.

Fulya'nın Atilla ile tanışması ufak bir köpek yavrusu ile başlıyor. Fulya'nın yalnızlık çekmemesi için annesi bir köpek hediye etmek istiyor. Kaş'ta bulunan komşularıda Nisan ayı civarlarında Atilla'da olduğunu söylüyor ve Atilla ile tanışmaları bu sayede oluyor. Atilla'dan aldıkları köpek yavrusu sayesinde Fulya ile yakınlaşmaları başlıyor. Komşuların ifadesine göre Atilla otelde çalışıyor ve lojmanlarda oturuyordu. Annesi babası hayatta olmasına rağmen herkese yalan söylüyor ve kendisini babaannesinin büyüttüğünü söylüyor. Herkesi kandırdığı anlaşılıyor.

Şüpheli olarak Atilla Makta aranmaya başlandı. Ancak Atilla Makta çoktan kayıplara karışmıştı. Gece saatlerinde Lüleburgaz'da yaşayan Atilla Makta'nın ailesi tarafından ihbar edildi. Babaannesinin evinde Lüleburgaz'da saklandığı söylenen Atilla Makta yakalandı. Sorgusu yapılan zanlı cinayeti itiraf etti. Ancak Atilla Makta insanın kanını donduran ifadeler kullandı. "Başladığım işi bitireceğim" tarzından cümleler kullanan Atilla Makta'nın Lüleburgaz'da da iki kişiyi bıçakladığı öğrenildi. Bıçakladığı bu kişilerden 1'inin hayatını kaybettiği diğerini ise başladığı işi bitirmek üzere Lüleburgaz'a geldiği öğrenildi.

Eminiyette sorguya alınan Atilla Makta, Fulya Özdemir ile 6 aydır sevgili olduklarını iddia etti. Son iki aydır Fulya'nın kendisine soğuk davrandığını söyledi. Fulya Özdemir'i öldürdüğü gün lojmanların önünde tartıştıklarını ve Fulya'nın kendisine hakaret ettiğinden kendini kaybettiğini ve kemerle boğduğunu söyledi. Kemerle boğduktan sonrada bıçakladığını itiraf eden Atilla Makta, Fulya'nın cansız bedenini battaniyeye sardıktan sonra 100 metre ilerde ormanlık alana bıraktığını itiraf etti. 

Atilla Makta Lüleburgaz'da daha önceden bıçakladığı iki kişiden hayatta kalan diğerini de öldürmek için Lüleburgaz'da bulunduğu öğrenildi. Ondan sonra da İstanbul'da yaşayan eski eşini de öldüreceğini söyledi.

 

 

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500