Zuhal Topal Hanife Bayhan Aşkı Sınır Tanımıyor

Zuhal Topal'ın sevilen ismi Hanife ve Bayhan arasında kısa bir süre önce başlayan aşk, hız kesmeden devam ediyor. Hanife'ye talip olarak gelen Bayhan, Hanife'yi etkilemeyi başarmış ve ikili bir birlerini karşılama kararı almıştı.


Zuhal Topal Hanife Bayhan Aşkı Sınır Tanımıyor

Kendisine gelen taliplerine bir bir hayır diyen Hanife'ye son olarak Popstar yarışması ile ismini duyuran Bayhan oldu. Hanife'yi tanımak istediğini ve Hanife'den etkilendiğini belirten Bayhan ile Hanife arasında ilişki hız kesmeden devam ediyor. Hanife, bugün yayınlanan canlı yayında Bayhan'a özel olarak hazırladığı pastayı ikram etti. Bayhan'ı tanımak istediğini ve Bayhan'a karşı beslediği duygularının olduğunu açık yüreklilikle dile getiren Hanife, Bayhan'ın kendisini etkilediğini belirtti. 

Bayhan ise Hanife'nin kendisini etkilediğini ve Hanife ile bir yastığa baş koymak istediğini açıklamıştı. Bayhan cuma günü yayınlanan programda Hanife'ye bana bir bardak su vermedin diyerek sitemde bulunmuştu. Bu sitemi ciddiye alan Hanife ise bugün yayınlanan canlı yayında Bayhan'a özel olarak yaptığı pastanın yanı sıra bir bardakta su ikram etti. 

Hafta sonunu birlikte geçiren Hanife ve Bayhan ikilisi bir birlerini daha yakından tanıma fırsatı buldu.

Pastayı Paylaşabilir miyim?

Hanife'nin kendisine yaptığı pastayı locada bulunan isimlerle paylaşmak isteyen Bayhan'a ise Hanife'den hayır yanıtı geldi. Genelde kendisine gelen adaylara hayır diyen Hanife, bu kez Bayhan'ın pastayı paylaşmasını istemedi ve pastayı Bayhan'a özel olarak yaptığını belirtti.

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500